Минулої п’ятниці, 18 жовтня, в Національному музеї Тараса Шевченка видавництво «Грані-Т» і Польський Інститут у Києві презентували збірник есеїв Войцеха Боновіча «Капелюх на воді. Розповіді про отця Тішнера». Про славетного священика і філософа, неофіційного капелана «Солідарності» й людину виняткового почуття гумору Юзефа Тішнера оповідали автор книжки, польський поет і есеїст Войцех Боновіч; директор Польського Інституту в Києві Ярослав Ґодун; автор передмови, доктор історичних наук, професор Ярослав Грицак; перекладач з польської, письменниця Богдана Матіяш і письменник Василь Карп’юк, який фраґменти з книжки, писані ґуральською говіркою, переклав для українського читача говіркою гуцульською. Також участь у презентації взяли відомий політик Юрій Луценко, отець Ян Аджей Клочовський і проректор Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, доктор філософських наук, професор Володимир Бугров.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт про презентацію – а в середу на сайті «Граней-Т» у нашій традиційній колонці «Актуальна тема» читайте найцікавіші фраґменти із виступів її учасників.

  • 21 жовтня 2013
  • Події

  • «Грані-Т» і Польський Інститут у Києві презентують «Капелюх на воді. Розповіді про отця Тішнера»

    18 жовтня в Національному музеї Тараса Шевченка видавництво «Грані-Т» і Польський Інститут у Києві презентують збірник есеїв Войцеха Боновіча «Капелюх на воді. Розповіді про отця Тішнера». Участь у презентації візьмуть автор книжки, польський поет і есеїст Войцех Боновіч; директор Польського Інституту в Києві Ярослав Ґодун; автор передмови, доктор історичних наук, професор Ярослав Грицак; перекладач з польської, письменниця Богдана Матіяш і письменник Василь Карп’юк, який фраґменти з книжки, писані ґуральською говіркою, переклав для українського читача говіркою гуцульською.

about/newsabout/news/3509