17 вересня актова зала 157 ліцею перетворилась на знімальний майданчик, адже на зустріч до п’ятикласників завітав відомий письменник Іван Андрусяк. Поспілкуватися з автором прийшли не лише діти та їхні вчителі, а ще журналісти програми «ТСН-Тиждень».

Для учнів 157 ліцею це  не перша зустріч із «капосним» письменником Іваном Андрусяком. Серед присутніх було чимало його юних шанувальників, читачів, які без перебільшень називають Івана Михайловича одним із своїх улюблених українських дитячих письменників.

Торік року автор розповідав ліцеїстам про Стефу та Лізу, Чакалку і Бабая, а до цієї зустрічі вийшла наступна книжка, «Вісім днів з життя Бурундука», – тож мова йшла про мрії, їх здійснення, а ще учні дізналися про те, як правильно «замовляти» молодших братика або сестричку.

Крім ліцеїстів, поспілкуватися з Іваном Андрусяком завітали журналісти програми «ТСН-Тиждень». Щойно вони з’явились в актовій залі, авдиторія вмить перетворилась на знімальний майданчик; а ліцеїсти й собі не відставали від справжнього оператора. Діти фотографували книжки і письменника, а журналісти знімали дітей з телефонами в руках. Таке подвійне фільмування на свою камеру зняли й «Грані-Т», а сюжет про сучасні посібники, книжки і авторів дивімося в неділю, 22 вересня.      

  • 18 вересня 2013
about/newsabout/news/3495