Добігає кінця новий конкурс «Найкращий читацький щоденник», у якому кожен учасник ґарантовано отримає винагороду! Учні 4-6 класів протягом літа читали книжки і заповнювали читацькі щоденники, за що видавництво «Грані-Т» віддячить усім книжками.

Кілька років поспіль «Грані-Т» проводили конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» серед учнів 4-5 класів і нагороджували найкращих читайликів у кожній області. А ось умови нового конкурсу – читацьких щоденників – спеціально виписані так, щоб збільшити кількість учнів, які можуть брати участь у конкурсі. Цього року до участі запрошені учні четвертих, п’ятих і шостих класів. До того ж збільшено призовий фонд: кожен, хто візьме участь у першому етапі конкурсу та надішле до видавництва заповнений читацький щоденник до 30 вересня, отримає книжкову винагороду! Відтак учасник може сам із запропонованого списку книжок обрати собі ту, яка йому найбільше до вподоби, – а організатори подбають про те, щоб Ви отримали її якнайшвидше.

50 учасників, які отримають книжку-подарунок, перейдуть до другого етапу конкурсу й візьмуть участь у розіграші нетбука та інших цінних подарунків. У цьому турі учасникам пропонується написати відгук на книжку-подарунок. Автор (-ка) найкращого відгуку (І місце) отримає нетбук, учасники, які займуть ІІ і ІІІ місця – фотоапарат і мобільний телефон відповідно.

Детальніше про умови конкурсу читайте тут.

  • 03 вересня 2013
about/newsabout/news/3481