Нещодавно у місті Бат Ям (Ізраїль) відкрився Український культурний центр, роботою якого опікується новопризначений другий секретар посольства України в Ізраїлі з питань преси та культури Олена Іванчук. На різноманітні культурні заходи сюди запрошують українців, які мешкають в Ізраїлі, та ізраїльтян, які походять з України й не поривають зв’язків із землею, де вони народився і де залишилися їхні друзі.

Наприкінці серпня в Українському культурному центрі свого «Кишенькового дракона» – поетичну збірку, яка в перекладі Івана Андрусяка побачила світ у нашому видавництві в серії «Дитяча іронічна поезія» – презентував відомий російський поет, уродженець Києва, який тепер мешкає в Ізраїлі, Леонід Сорока.

Маленькі й дорослі читачі жваво реагували на чудовезні, сповнені яскравого гумору поезії пана Леоніда. Також поет залюбки познайомив присутніх не лише з власною творчістю, а й з доробком свого перекладача, представивши учасникам дитячої літературної студії «Каравай» під керівництвом філолога Віталія Херсонського (до речі, вихідця з Дніпропетровська) ще й збірку Івана Андрусяка «М’яке і пухнасте».

А пані Олена Іванчук пообіцяла нові цікаві зустрічі, у тім числі й з нашими авторами. Наступна зустріч маленьких і дорослих читачів із Леонідом Сорокою вже запланована тут на 29 вересня.

  • 02 вересня 2013
about/newsabout/news/3479