10 серпня в затінку Арт-Пікніка дозрів новий поетичний врожай від Олесі Мамчич. Малеча з батьками вчилися складати вірші, грали м’ячем-кавуном, відгадували фруктові загадки, за що мали солодкі та соковиті призи. 

Цього літа «Грані-Т» для зустрічей з маленькими читачами вподобали невеличку галявинку навпроти вуличної бібліотеки, що на території ВДНГ. Минулої суботи на килимках зібрались шанувальники хвацької поезії для дітей, а саме віршів, які увійшли до збірки «А на нас упав ананас» Олесі Мамчич.

Авторка збірки не просто талановита молода письменниця – вона мама двох чудових дівчаток Варварки та Іванки. Окрім творчості та виховання Олеся займається викладанням у домашній школі Беркошко, тож з малечею на Арт-Пікніку швидко порозумілась і розпочала знайомство з кумедного віршика-кричалки. Потім були інші історії про руду і білу кицю, про чашку, яка миє вушка, про Тьому і сома і, нарешті, про кавуни, адже саме цією величезною ягодою, а точніше м’ячем, замаскованим під цього смугастика, Олеся грала з малечею в гру на тренування пам’яті.

Для зустрічей, присвячених збору поетичного врожаю, художниця Надія Каламєєць створила казкові дерева, на яких малеча може збирати і чіпляти ананаси. Кожний учасник зустрічі отримав нагоду власноруч причепити на дерево свого ананаса так, щоб той не впав. Адже після того, як у видавництві «Грані-Т» вийшла книжка «А на нас упав ананас», і дорослі, і малі знають, що буває, коли на когось падає ананас.

Наостанок всі гості Арт-Пікніку отримали не лише заслужені соковиті призи, а ще можливість особисто поспілкуватись з авторкою, отримати книжку й автограф на згадку. 

  • 12 серпня 2013
about/newsabout/news/3469