Уже другу суботу поспіль видавництво «Грані-Т» зустрічається зі своїми читачами на Арт-Пікніку Слави Фролової.

13 липня на килимку біля вуличної бібліотеки Іван Андрусяк читав вірші про сім’ю бабаїв, мишку-книгогризку та павук-учителя. Найбільше галасу наробила дівчача повістина «Стефа і її Чакалка», адже після того як малеча дізналась про існування сестрички Бабая та її чарівний мішок, усім захотілось випробувати його. Тож спочатку малеча наввипередки стрибала у Чакалчиних мішках, тренуючись тікати раптом і до них завітає ця слобожанська Баба-Яга, а потім перевіряли мішки на звуконепроникність криком і галасом.

20 липня «Грані-Т» запросили на Арт-Пікнік малечу, яка прагне навчитись створювати ексклюзивні сувеніри з морських камінців. Майстер-клас із чарівного перетворення провела художниця Юлія Шалімова, яка ілюструвала повість Галини Ткачук «Вікно до собаки». Спочатку Юлія запропонувала створити кілька ескізів мешканців моря: рибки, черепахи і коника, звичайно, морського. Потренувавшись на папері, діти взялися до камінців. Найменші учасники майстер-класу малювали з батьками, старші відтворювали ескізи самостійно – всі отримали задоволення від процесу і сувеніри на згадку про майстер-клас.

На цьому зустрічі з читачами «Граней-Т» на Арт-Пікніку Слави Фролової не завершуються, тож слідкуйте за анонсами. До зустрічі!

Андрусяк Іван Письменник, журналіст
Шалімова Юлія Художник
  • 22 липня 2013
about/newsabout/news/3455