«Грані-Т» запрошують відсвяткувати купальські свята разом під час «Літературної Країни Мрій»: 6–7 липня шукайте наш стенд на Співочому полі, а свіжі поетичні «ананаси» — на Літературній сцені!

Старі й нові улюблені дитячі й дорослі книжки, розкішні альбоми й незамінні влітку путівники — це все ви знайдете 6–7 липня на стенді видавництва «Грані-Т» під час «Літературної Країни Мрій». Наших дівчат ви впізнаєте за знайомими «поетичними» футболками ;)

А на саме свято Івана Купала запрошуємо великих і маленьких любителів віршів збирати «поетичні» ананаси! 7 липня о 13:00 приходьте на Літературну сцену: разом із письменницею Олесею Мамчич ваша малеча навчиться легко римувати й складати вірші, полюбить абетку і почитає віршів із новинки серії «Сучасна дитяча поезія» «А на нас упав ананас», а з допомогою художниці Надії Каламєєць зможе виростити щонайсправжніші ананаси. Тож не забудьте захопити на презентацію кошики – поетичного врожаю вистачить на всіх!

Вхід вільний!

  • 03 липня 2013
  • Події

  • Збираємо врожай поетичних ананасів на «Країні Мрій»

    7 липня, на Івана Купала, запрошуємо великих і маленьких читачів на літературну сцену «Країни Мрій» — ні, не шукати цвіту папороті, а скуштувати смачнючої і запашної «ананасної» української поезії, що цього літа «дозріла» у видавництві «Грані-Т».

about/newsabout/news/3448