Щойно стали відомі імена переможців конкурсу «Найкращий конспект уроку з позакласного читання сучасної української літератури у 2012-2013 навчальному році».

Отож, перше місце в конкурсі «Найкращий конспект уроку з позакласного читання сучасної української літератури у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році» присуджено Олені Борисенко з м. Конотоп Сумської області за роботу «Неймовірна життєва історія справжньої дружби, яка змінює світ на краще» (за повістю Марини Павленко «Миколчині історії»). Олена Борисенко отримує головний приз від видавництва «Грані-Т» — нетбук.

Друге місце посіла Оксана Логуш (м. Калуш Івано-Франківської області) із конспектом «Майбутнє належить тим, хто вірить у красу своєї мрії» (за оповіданням Оксани Лущевської «Калейдоскоп»). За свою роботу Оксана Логуш отримує фотоапарат.

І, нарешті, заслужене третє місце й мобільний телефон отримує Ірина Мельник із Краматорська Донецької області, авторка конспекту за книжкою Дзвінки Матіяш «Казки П’ятинки».

Крім того, журі конкурсу — а це головні редактори спеціалізованих видань для освітян Лідія Поперечна, Ніна Голуб та Ольга Пилипенко, головний редактор видавництва «Грані-Т» Олена Мовчан, викладач Київського університету ім. Бориса Грінченка Наталія Блохіна та доцент Прикарпатського університету Любов Процюк – відзначило чотири конспекти, для авторів яких передбачено заохочувальні нагороди: передплату на одне з чотирьох спеціалізованих педагогічних видань-партнерів конкурсу. Це — роботи С.П. Назаренко (Запорізька обл.), Дар’ї Найдич (АР Крим), Оксани Мисленкової (Миколаївська обл.) та Ольги Супрунюк (Донецька обл.).

До короткого списку фіналістів також увійшли конспекти Ольги Сошникової, Т.А. Грідіної  та Л.П. Думич, Ірини Садової, Валентини Бабак, Алли Тимошицької, Л.М. Кондратюк, Оксани Стасів та Ірини Подрєзової.

Конкурс конспектів уроку з позакласного читання видавництво «Грані-Т» проводить уже вдруге, і вдруге на цю пропозицію відгукнулися сотні вчителів з усієї України. Цього року надійшло 565 конкурсних робіт, найбільше — зі східних і центральних областей України (Донецька – 95, Дніпропетровська – 50, Полтавська – 45, Миколаївська – 44, Сумська – 36), також активно брали участь у конкурсі вчителі Хмельницької (48), Рівненської (34) і Тернопільської (32) областей.

Інформаційну підтримку конкурсу «Найкращий конспект уроку з позакласного читання» забезпечили спеціалізовані видання:

  • науково-методичний та літературно-мистецький журнал «Українська мова й література в сучасній школі»;
  • науково-методичний журнал «Дивослово»;
  • журнал «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр»;
  • науково-методичний журнал «Українська мова і література в школі».
  • 26 червня 2013
about/newsabout/news/3445