А на вас теж може впасти – якщо ви встигнете сьогодні чи завтра завітати на стенд «Граней-Т» на «Книжковому арсеналі», куди вже завезли свіжесенькі «ананаси» :) Себто довгоочікувану новинку в нашій резонансній і улюбленій для багатьох читачів серії «Сучасна дитяча поезія» – збірку чудовезних віршів Олесі Мамчич «А на нас упав ананас»!

Олеся Мамчич – не лише талановита письменниця, а ще й мама двох чудових дівчаток, Іванки і Варварки. Мудра і весела мама, яка в душі залишилася дитиною, тому за допомогою віршиків цієї збірки запросто порозуміється з кожним маленьким читачем та всією його родиною. Адже найкраща дитяча поезія виходить тоді, коли вірш, писаний «по-дорослому» хвацько й майстерно, насправді справляє таке враження, ніби його створила сама дитина.

Поезія Олесі Мамчич саме така – ігрова, весела, іноді трохи розбишацька, іноді дуже ніжна, але завжди сонячна, щира й безпосередня.

Збірка віршів «А на нас упав ананас» потішить усю вашу родину. Тож не гайте часу, поспішайте на «гранівський» стенд на «Книжковому арсеналі»! І хай дороговказом вам буде «ананасячий» аромат соковитої, смачної сучасної української дитячої поезії.

  • 31 травня 2013
about/newsabout/news/3413