З 24.05 по 1.06 головна культурна подія Києва — «Книжковий Арсенал». «Грані-Т» підготували для вас безліч сюрпризів, серед них — зустрічі з письменниками й психологами, майстер-класи художників, «Підвішена книжка» й особливі ціни на особливі книжки!

Побачити своїх київських читачів у «Мишковий день» приїхала львівська письменниця, авторка «Мишкових мишей» Галина Вдовиченко. Разом із нею маленькі й великі читачі, і навіть письменники й музиканти — зіркове подружжя Ірен Роздобудько та Ігоря Жука — відчули себе частиною справжнього оркестру! Відтак, у «Катрусин день» письменник Іван Андрусяк розмовляв із дітлахами про дитячий садочок, а художниця Олена Шикура допомогла намалювали те, що малюки люблять найбільше в житті, — свою сім’ю.

А до старшеньких читачів у ці дні завітала сама П’ятинка; щоправда, побачити її можна було лише на чорно-білих малюнках, які зробили діти. З допомогою художниці Наталки Пастушенко й письменниці Дзвінки Матіяш юні художники втілили один із центральних образів «Казок П’ятинки» — глечик, сповнений любові й добра.

Також уперше відбулися семінари «Книготерапія для батьків». Під час зустрічі «Як поважати свою дитину» психологи Марія Макуха та Ольга Мостова допомогли батькам зрозуміти, як багато вони не приймають у своїх дітях і як важливо поважати найменших членів родини. А Марія Будя, психолог і дитячий психотерапевт, розповіла батькам підлітків про особливості підліткового віку, труднощі, з якими батькам і дітям доведеться стикнутися, а також порадила один із найбільш ефективних засобів терапії – книготерапію.

А «Книжковий Арсенал» триває, і попереду — цікаві події для наших дорослих читачів:

28.05 о 18:00 відбудеться літературна дискусія «Гра в класики: хто з сучасників залишиться в українській літературі?».

Учасники: Віра Агеєва, Вано Крюґер. Модерує Ростислав Семків (Зала 1)

29 травня о 16:30 запрошуємо на лекцію Тамари Гундороваої «Транзитна культура: симптоми і травми» та презентацію книжки «Транзитна культура» (Зала 2).

І нарешті, 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, усіх великих і маленьких віршолюбиків запрошуємо на сьомі дитячі читання «Віршолюбики: від музи до музики» та презентацію музичного альбому «Віршолюбики».

Програма видавництва «Грані-Т» під час «Книжкового Арсеналу»

 • Видавничі нотатки про «Книжковий Арсенал»
 • 28 травня 2013
 • Пов`язані матеріали

 • Віршолюбики: від музи до музики

  1 червня під час «Книжкового Арсеналу» українські музиканти презентували благодійний альбом дитячих пісень «Віршолюбики». До нього ввійшли українські й зарубіжні поезії, що побачили світ у видавництві «Грані-Т».

 • Транзитна культура: симптоми і травми

  Днями під час «Книжкового Арсеналу» літературознавець Тамара Гундорова прочитала лекцію на тему своєї нової книжки «Транзитна культура», що побачила світ у видавництві «Грані-Т». Про свою найновішу книжку розповідає її авторка.

 • Як стати живим класиком

  28.05 під час «Книжкового Арсеналу» дослідниця літератури Віра Агеєва, літературознавець Ростислав Семків та епатажний поет Вано Крюґер розмірковували про те, хто з сучасників має шанси ввійти до літературного канону та стати в майбутньому класиком

about/newsabout/news/3408