Днями Київ відвідала сучасна талановита і молода письменниця Оксана Лущевська. 23 травня гостя з Америки завітала до столичного ліцею № 157, де спілкувалась, грала у фанти і малювала разом з 3-4 класами.

Напередодні останнього дзвоника авторка книжок «Солька і кухар Тара-пата» та «Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки» завітала до ліцею №157, де на неї чекала тепла зустріч з учнями ще четвертого класу, випускниками молодшої школи. Напередодні вони вже відсвяткували випускний і більшість вирушила на відпочинок, але ті, які ще лишились в Києві, долучились до створення нової hand-made книжки про улюблену страву.

На початку зустрічі Оксана розповіла учням про створення книжок, що вийшли у «Гранях-Т», поділилась своїми знаннями, які отримала в «школі» США, а після теоретичної підготовки авторка разом із ліцеїстами створили малюнки до спільної книжки, в якій кожен зміг намалювати ту страву, яку любить понад усе. Найбільше серед дітей виявилось поціновувачів піци і морозива, тож чекаємо на нову кулінарну книжку. Свою першу кулінарну книжку Оксана написала разом із Ланою Світанковою, наступна матиме цілу когорту авторів – учні третього і четвертого класів 157 ліцею.

Письменниця підготувала для дітлахів подарунки, але отримали їх лише ті, які зголосилися і виконали спеціальні завдання від Оксани. Так діти вдавали, що миють посуд, стрибали на одній нозі з уявною каструлею, вклонялися різними способами, а ще ділилися улюбленими рецептами.

За рік Оксана обіцяла повернутись і презентувати спільну книжку.

  • Зустрічі у школах
  • 24 травня 2013
about/newsabout/news/3406