Сьогодні книжковий інвестор та видавництво «Грані - Т» пропонують до вашої уваги дещо більше, ніж збірку гарної поезії для дітей, адже ви маєте змогу одержати джерело гарного настрою та весело проведений час із вашою родиною. Поезія Олесі Мамчич саме така ігрова, весела, іноді трохи розбишацька, іноді дуже ніжна, але завжди сонячна, щира й безпосередня. Збірка віршів «А на нас упав ананас» потішить усю вашу родину.


****
Наша чашка миє вуха,
Щоб вдягнути капелюха
І піти у гості,
Де виделки гострі
Й чайники кирпаті
Влаштували паті.


Олеся Мамчич не лише талановита письменниця, а ще й мама двох чудових дівчаток, Іванки і Варварки. Мудра і весела мама, яка в душі залишилася дитиною, тому за допомогою віршиків цієї збірки запросто порозуміється з кожним маленьким читачем та всією його родиною. Адже найкраща дитяча поезія виходить тоді, коли вірш, писаний «по-дорослому» хвацько й майстерно, насправді справляє таке враження, ніби його створила сама дитина.

Хочу цю книжку!

Дата виходу книжки з друку - 29 травня 2013 року. Не проґавте можливість придбати її за 33 грн (ціна книжки після виходу - 38 грн). Щойно «А на нас упав ананас» вийде друком, ви ґарантовано отримаєте її тим способом, який буде максимально зручним для Вас.

ПРИДБАТИ

P.S. Нам важливо робити те, що стане корисним для Вас та виховання Ваших дітей. Адже ми робимо більше ніж книги - ми творимо те, що зріднює людей. І Ваша роль у цьому процесі далеко не остання, адже створення душевної атмосфери, передовсім у Вашій родині, починається саме з Вас.

Питання? Зауваження? Пропозиції? - пишіть нам :)

  • 23 травня 2013
  • Події

  • Новий урожай поетичних ананасів на Арт-Пікніку

    10 серпня видавництво «Грані-Т» запрошує маленьких читачів на Арт-Пікнік Слави Фролової, де о 12:00 розпочнеться збір поетичного врожаю від Олесі Мамчич.

  • В рамках проекту

  • «Книжковий інвестор»

    Видавництво «Грані-Т» підготувало для своїх читачів неймовірно вигідну пропозицію, яка допоможе Вам стати нашим партнером і долучитися до створення книги.

about/newsabout/news/3404