Якщо ви хочете зробити комусь справді цінний і несподіваний подарунок, або ж отримати такий подарунок від незнайомого книголюба, долучайтеся до проекту «Підвішена книжка» під час книжкових виставок у Києві.

Ви можете зробити подарунок зовсім незнайомій дитині чи дорослому, віддавши разом із книжкою часточку свого тепла й любові тому, хто цього справді потребує. Хочете «підвісити» улюблену книжку? Придбайте її на стендах видавництва «Грані-Т» 16—19 травня під час IХ Київської міжнародної книжкової виставки в «Українському домі» (вул. Хрещатик, 2) або 24 травня — 1 червня під час «Книжкового Арсеналу» (вул. Лаврська, 10—12), напишіть побажання для того, хто «зніме» книжку, й залиште свій подарунок у спеціальній скриньці. Хочете «зняти» для себе чи дитини «підвішену» книжку? Просто підійдіть на стенд видавництва, знайдіть скриньку з «підвішеними» книжками й оберіть собі подарунок. Захочете підхопити ланцюжок добра — «підвішуйте» ту книжку, яку хотіли б подарувати комусь незнайомому!

Пам’ятайте, що «підвісивши» книжку, ви долучаєтеся до Всесвітнього руху «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш», руху, що полонив увесь світ, а не так давно добрався й до України. З вересня 2012-го у видавництві «Грані-Т» з’явилася акція «Підвішена книжка». Це не комерційний проект, це можливість кожному з нас поділитися з ближнім тим, що любить, — книжкою. Просто так, від душі і під настрій. Це не благодійність, а подарунок. Прийміть його, якщо хочете. Подаруйте комусь, якщо можете.

Ми робимо більше ніж книги! Ми творимо те, що зріднює людей!

  • 16 травня 2013
  • В рамках проекту

  • «Підвішена книжка»

    Видавництво «Грані-Т» долучається до Всесвітнього руху «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш» і розпочинає акцію «Підвішені книжки».

about/newsabout/news/3397