Цей травень, як ніколи, щедрий на книжкові події. Тож запрошуємо всіх своїх читачів разом із родинами поповнити домашні бібліотеки книжками «Граней-Т» під час книжкових виставок у Києві та Льовові.

Київ, 16–19 травня

Уже завтра, 16 травня, в «Українському домі» стартує IX Київська міжнародна книжкова виставка. Шукайте стенд видавництва «Грані-Т» на звичному місці ліворуч, біля входу.

На вас чекатимуть новинки сучасної дитячої літератури, бестселери українських та світових письменників, поетів і філософів, життєрадісні збірки дитячих віршів сучасних авторів, а також розкішні альбоми. 

Місце: «Український дім», вул. Хрещатик, 2.

Львів, 17–19 травня

Якщо ж ви мешкаєте у Львові і плануєте відвідати 7 Львівський міжнародний дитячий фестиваль, не забудьте зазирнути на ятку видавництва «Грані-Т» — тут на вас також чекатимуть найкращі книжки для дітей і дорослих.

Місце: Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Київ, 24 травня – 1 червня

А всіх, хто не встигне завітати IX Київську міжнародну книжкову виставку, запрошуємо на «Книжковий Арсенал». На вас чекають зустрічі з письменниками і психологами, майстер-класи, літературні дискусії і лекції, а також сьомі «Віршолюбики». Детальну програму заходів ми опублікуємо вже скоро — слідкуйте за оновленнями на сайті!

Місце: «Мистецький Арсенал», вул. Лаврська, 10-12.

До зустрічі на травневих книжкових виставках!

  • 15 травня 2013
about/newsabout/news/3392