Колекція літературознавчих і культурологічних книг «Граней-Т» з інтелектуальної серії «De profundis» найближчим часом поповниться напрочуд гострим, актуальним і дискусійним томом.

До проекту долучається один із найавторитетніших сучасних українських учених-гуманітаристів – доктор філологічних наук, член-кореспондент Національної Академії наук України, завідувач відділу теорії літератури Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України Тамара Гундорова.

Сучасна література, Чорнобиль, меланхолія, популярна культура і кіч – такі теми її нової книжки «Транзитна культура», в якій аналізуються твори Оксани Забужко і Юрія Андруховича, Ліни Костенко і Євгенії Кононенко, Сергія Жадана й Сашка Ушкалова, Івана Драча та Світлани Йовенко, Ірени Карпи і Михайла Бриниха, а також такі популярні о́брази з царини політики й шоу-бізнесу, такі як Юлія Тимошенко і Вєрка Сердючка.

Загалом книжка присвячена постколоніальним аспектам сучасної української культури, а центральним у ній є питання про «транзитну культуру».

Бажаєте отримати цю книжку до своєї колекції?

Дата виходу книжки з друку – 22 травня 2013 року. Не проґавте можливість придбати її за 33 грн  (ціна книжки після виходу – 40 грн). Щойно «Транзитна культура» вийде друком, ви ґарантовано отримаєте її тим способом, який буде максимально зручним для Вас.

ПРИДБАТИ

P.S. Нам важливо робити те, що стане корисним для Вас та виховання Ваших дітей. Адже ми робимо більше ніж книги – ми творимо те, що зріднює людей. І Ваша роль у цьому процесі далеко не остання, адже створення душевної атмосфери, передовсім у Вашій родині, починається саме з Вас.

Питання? Зауваження? Пропозиції? – пишіть нам :)

  • 15 травня 2013
  • В рамках проекту

  • «Книжковий інвестор»

    Видавництво «Грані-Т» підготувало для своїх читачів неймовірно вигідну пропозицію, яка допоможе Вам стати нашим партнером і долучитися до створення книги.

about/newsabout/news/3389