29 квітня відомий дитячий письменник Іван Андрусяк відвідав загальноосвітню школу в с. Мар’янівка. На запрошення свідомих небайдужих батьків Іван Михайлович відгукнувся одразу, але через густі сніги та щедру повінь зустріч відбулась лише тепер.

Певно, так і мало статися, адже тепер Мар’янівка зустріла письменника лагідним весняним теплом і заквітчаними садами. Привітні мар’янівці зустрічали гостя з Березані в актовій залі, яка вмістила учнів усіх класів, від 1-го до 11-го. Вони кілька місяців чекали на цю розмову і от нарешті Іван Михайлович почав знайомство.

Школярі дізналися про Бурундука, Стефу, Чакалку і Бабая, натомість розказали письменнику хто в школі найбільший розбишака, а хто найдужче любить читати. Виявилось, що це один і той самий хлопчина. За словами Івана Михайловича, саме з таких розбишак виростають видатні люди. Про те, якими були п’ятеро видатних особистостей в дитинстві, автор розповів у книжці «Про Дмитра Туптала, Григорія Квітку-Основ’яненка, Тараса Шевченка, Ніла Хасевича, Олексу Довбуша».

З книжки «Вісім днів із життя Бурундука» мар’янівці дізнались про те, як маленький Івась замовляв у лелек братика, а натомість отримав капосну сестричку. Виявилось, що ця історія мала місце в житті письменника, як і багато інших історій і персонажів. Наприкінці зустрічі Іван Андрусяк привітав відмінників школи і подарував їм свої книжки з капосними побажаннями.

Андрусяк Іван Письменник, журналіст
  • 30 квітня 2013
about/newsabout/news/3380