Наприкінці березня видавництво «Грані-Т» візьме участь у найбільшій дитячій книжковій виставці в Болоньї (Bologna Children's Book Fair-2013).

25–28 березня в Італії відбудеться ювілейна 50-та Болонська книжкова виставка. Це найбільша у світі виставка дитячих видавців та ілюстраторів, участь у якій є дуже важливою в усіх аспектах, починаючи від набуття нового досвіду та вражень, зростання професійної майстерності видавців, знайомств із іноземними колегами та їхнім досвідом і завершуючи представленням сучасного українського дитячого книговидання на найвищому міжнародному рівні.

Досі на «Bologna Children's Book Fair» жодного разу не було представлено самостійного українського стенду. І на жаль, цього року держава знову не внесла поїздки в Болонью до плану важливих культурних заходів. Тому видавництво «Грані-Т» (разом із «Видавництвом Старого Лева» і «Пеліканом») власним коштом візьме участь у Болонській книжковій виставці. Цього року ми вперше представили свої 4 книги на конкурсі «BolognaRagazzi Award 2013» («Солька і кухар Тара-пата» Оксани Лущевської та Лани Світанкової, «Мишкові миші» Галини Вдовиченко, «Пригоди на острові Клаварен» Ірен Роздобудько, «Вертихвіст» Валентини Вздульської), адже взяти участь у ньому можуть лише учасники виставки. Таким чином, Україна вперше з’явилася у списку учасників «BolognaRagazzi Award», а наші книги стали в один ряд із найкращими сучасними книжками для дітей у світі.

На Болонській книжковій виставці ми плануємо представити свої книги й розповісти про стан і тенденції сучасної української дитячої літератури, зустрітися з українською громадою на українському стенді. Для іноземних колег видавництво «Грані-Т» підготувало англомовну «Антологію сучасної української дитячої літератури» — завдяки перекладам Оксани Лущевської та Михайла Найдана видавці з усього світу зможуть ознайомитися з фрагментами сучасних українських книжок для дітей: «Пригоди на острові Клаварен» Ірен Роздобудько, «Таємне Товаристо Боягузів та Брехунів» Лесі Ворониної, «Солька і кухар Тара-пата» Оксани Лущевської та Лани Світанкової, «Вісім днів із життя Бурундука» Івана Андрусяка, «Казки П’ятинки» Дзвінки Матіяш.

А для наших читачів ми обов’язково підготуємо цікаві фоторепортажі з Болоньї. Поділимося враженнями й спостереженнями та створимо для кожного уявну подорож на Болонську книжкову виставку.

 • Книжкове серце Італії
 • 04 березня 2013
 • Про нас пишуть

 • Глечики наших сердець

  У книжці Дзвінки Матіяш «Казки П’ятинки» нема традиційних казок з обов'язковими повчаннями чи, принаймні, передбачуваними висновками. Натомість письменниця вдається до дещо тоншого прийому – натяку.

 • Чути і бачити

 • Презентація книжки «Вісім днів із життя Бурундука»

  «Я все життя писав про зайчиків, у цій книжці я виступив у ролі прозайчика, тобто прозаїка. У ній теж є зайчики, але бурундуки головніші»

 • Буктрейлер до книжки «Солька і кухар Тара-пата»

  Смакота — річ, звісно, дуже приємна, однак не така проста, як здається на перший погляд. Бо що, скажімо, у вас передовсім асоціюється зі словом «смакувати»?

 • Пригоди на острові Клаварен

  Вирушаючи в подорож малесенькою річкою, слід бути особливо обережними, якщо на ній є старезна дамба. Бо в дамбі, можливо, є печера...

 • Пов`язані матеріали

 • Бурундук став «Білою вороною 2013»!

  Книжка Івана Андрусяка «Вісім днів із життя Бурундука» (серія «Книготерапія») в ілюструванні Ганни Осадко ввійшла до престижного щорічного каталогу найкращих дитячих видань світу «Білі ворони 2013» (White Ravens 2013).

about/newsabout/news/3181