Видавництво «Грані-Т» та «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України оголошують про початок конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу». Цей конкурс започатковано 2009 року і проводиться вже вчетверте з метою популяризації сучасної вітчизняної дитячої книги та заохочення дітлахів до систематичного читання.

Юні читачі не чекаючи міністерських наказів та розпоряджень, розпочали готувати свої роботи ще влітку, що свідчить про неабияку популярність конкурсу серед українських школярів. Щоб вчасно підготувати подарунки всім переможцям, а це, нагадаємо, не лише книжки, а ще й ноутбуки, видавництво надсилало в обласні управління освіти листи з проханням підтвердити свою участь в цьогорічному конкурсі. До цього часу ми отримали підтвердження з таких областей:

Вінницька
Волинська
Донецька
Дніпропетровська
Житомирська
Закарпатська
Запорізька
Івано-Франківська
Київська
Кіровоградська
Луганська
Львівська
Миколаївська
Одеська
Рівненська
Сумська
Тернопільська
Херсонська
Хмельницька
Черкаська
Чернівецька
Чернігівська
АР Крим
м. Київ та
м. Севастополь

Нам дуже прикро, що решта областей (Харківська, Полтавська області) вирішили участі не брати. Ми вдячні тим освітянам, які всі попередні роки докладали зусиль, щоб здійснити організаційну роботу по проведенню конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» і підтримали нашу ініціативу цьогоріч. Для переможців цих областей ми зобов’язуємось вчасно підготувати ноутбуки, книжки та дипломи. Бажаємо всім учасникам перемоги та доброго читання, адже наші книги зріднюють людей – дітей, батьків і вчителів!

Умови та деталі конкурсу за посиланням.

  • 21 вересня 2012
about/newsabout/news/2552