Сьогодні, 20 серпня, на сторінці «Граней-Т» у мережі Facebook стартує новий фотоконкрус для батьків «Найкращий сімейний відпочинок». Як вам відомо, головна умова найкращого відпочинку – аж ніяк не вартість путівки чи туру, а добра, весела й дружна компанія. А найкраща і найближча компанія – звісно ж, сім’я. Саме для вас, тих, хто відпочиває з родиною, «Грані-Т» й запускають новий фотоконкурс «Найкращий сімейний відпочинок»! Поділіться світлинами зі свого найкращого сімейного відпочинку – найвеселішій і найдружнішій родині видавництво подарує сертифікат на придбання книжок видавництва «Грані-Т» для всієї сім’ї! Конкурс триватиме до 7 вересня.

Як узяти участь у фотоконкурсі?

1.                 Оберіть найцікавіше фото з вашого сімейного відпочинку (обов’язкова умова – на фото мають бути як батьки, так і діти).

2.                 Опублікуйте фото на фан-сторінці «Граней-Т» у мережі Facebook. У коментарі до фото коротко (до 1500 знаків) зазначте місце відпочинку й склад родини; також напишіть, чому, на вашу думку, найкраще відпочивати родиною і як зробити так, щоб відпочинок запам’ятався і вам, і вашим дітям.

3.                 Нарешті — поділіться світлиною, яку поширили на сторінці «Граней-Т», зі своїми друзями на Facebook (фото слід поширити з видавничої сторінки – так, щоб було вказано, що ви публікуєте фото від видавництва «Грані-Т») — попросіть друзів підтримати вашу родину у фотоконкурсі :)

У подарунок родина, чий сімейний відпочинок буде визнано найкращим, отримає подарунковий сертифікат 200 грн. на придбання книжок видавництва «Грані-Т» для всієї родини!

Переможе світлина, яка назбирає найбільше «лайків» на обох сторінках!

  • 20 серпня 2012
about/newsabout/news/2526