14 червня в Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу на найкращий конспект уроку з позакласного читання у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2011-2012 навчальному році. Організаторами конкурсу виступили видавництво «Грані-Т» та Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. 


«Кажу абсолютну правду: я не вірила, що цей конкурс виявиться настільки масовим і активним, – зізналася на нагородженні завідувач сектором суспільно-гуманітарної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Ніла Шинкарук. – Моє найщиріше спасибі всім нашим вчителям, які продемонстрували свою майстерність, свій талант, своє бажання працювати з учнями. Я щаслива, що ми маємо сьогодні такого українського вчителя».

Не очікувала на таку популярність конкурсу (663 роботи з різних областей України) і член журі конкурсу, викладач кафедри методики мов і літератури інституту післядипломної освіти Київського інституту ім. Б. Грінченка Наталя Кадоб’янська. «Але найприємніше те, – зазначила пані Наталя, – що, коли я почала читати ці уроки, найскладніше було обрати найкращих. Це високий рівень учителів, але він відповідає і високому рівневі нашої дитячої літератури. Із цих конспектів видно, що в їхній основі – література вищого ґатунку, на якій справді можна виховувати наших дітей. Приємно також, що всі уроки з методичними цікавинками і відповідають віку дітей».

Попри те, що визначати переможців було складно, найкращих з-поміж найкращих обрали майже одностайно. Нагадаємо, що перші місця в конкурсі посіли: 1 місце – Оксана Мардус (Харківська обл., смт Нова Водолага), 2 місце – Світлана Кірстя (Харківська обл., смт Близнюки), 3 місце – Світлана Якубовська (Дніпропетровська обл., м. Жовті Води). Оксана Мардус подала на конкурс конспект, присвячений книзі Лесі Ворониної із серії «Життя видатних дітей», Світлана Кірстя – «Миколчиним історіям» Марини Павленко, Світлана Якубовська – «Дивним химерникам, або Таємниці стровинної скриньки» Оксани Лущевської.

«Грані-Т» окремо відзначили трьох педагогів у номінації «Вибір видавництва»: Ірину Проценко (м. Суми), Надію Джаджу (Волинська обл., м. Нововолинськ) та Ларису Рубан (м. Одеса). Переможці конкурсу були нагородженні не лише цінними подарунками від «Граней-Т» (ноутбук, фотоапарат, мобільний телефон та набори книжок), але й мали можливість відвідати музей-квартиру поета Павла Тичини. Не меншим подарунком для вчителів-переможців стала й новина про те, що їхні конспекти будуть надруковані у престижному вчительському часописі «Українська мова й література в сучасній школі».

Переможців вітає завідувач сектором суспільно-гуманітарної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Ніла Шинкарук

Від журі виступає викладач кафедри методики мов і літератури інституту післядипломної освіти Київського інституту ім. Б. Грінченка Наталя Кадоб’янська

Олена Мовчан – головний редактор видавництва «Грані-Т» – називає переможців конкурсу

Вчитель Світлана Якубовська (зліва) – третє місце конкурсу

Оксана Мардус (в центрі) – перше місце конкурсу

Світлана Кірстя – друге місце конкурсу

Переможці конкурсу за рішенням журі, переможець від видавництва (по центру) Надія Джаджа та головний редактор Олена Мовчан

Олена Мовчан, Світлана Кірстя, Оксана Мардус, Світлана Якубовська і Надія Джаджа

  • 15 червня 2012
about/newsabout/news/1807