Нещодавно відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» у Дніпропетровській області.

Головний приз отримала Міллер Поліна, учениця 4 класу Степівської середньої школи Широківського району. Школярка написала відгук на книгу Олеся Ільченка «Бджолині родичі», а допомагала їй вчителька Шевчук Валентина Володимирівна.

 • Дитячі відгуки
 • 25 грудня 2011
 • Пов`язані матеріали

 • На третьому тижні конкурсу «Книжка з мого наплічника» головний Кривий Ріг

  26 квітня видавництво «Грані-Т» запропонувало батькам і дітям припинити боротися з віртуальними вітряками, тобто з Інтернетом, бо ж він давно став невід’ємною частиною нашого часу. Доклавши зусиль і фантазії, «мінуси» Інтернету можна перетворити на «плюси». З цією метою було започатковано конкурс «Книжка з мого наплічника». Минулого тижня переможницею стала талановита та цілеспрямована учениця Криворізької загальноосвітньої спеціалізованій школі № 20 з поглибленим вивченням німецької мови Марія Клімкіна.

 • Лист юного поета з Одеси

  Конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» завершився, але ми не можемо залишити поза увагою відгук Назарія Ткаченка з Одеси. Щирість і цілеспрямованість молодого поета не залишила байдужим нашого літературного редактора. Іван Андрусяк був приємно здивований його відгуком і високо оцінив творчі здібності хлопця.

 • Відгук про янгола на Різдво

  Конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» продовжує дивувати нас творчими роботами учнів з усієї України. На Різдво до видавництва надійшов ще один відгук, який ми не могли залишити без уваги, хоч конкурс вже закінчився. Зубкова Анна учениця 4-В Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 написала відгук на книгу Ольги Бусенко «Паперовий янгол», а допомагала їй учителька Фірсова О. В.

 • Відгук на книгу Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен» надіслала учениця 5 класу Одрібець Злата

  Конкурс на «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для школярів учнів 4-5 класів цього року вже завершився, а от роботи юних читачів продовжують нас дивувати. Відгук переможниці міського етапу конкурсу у м. Київ Одрібець Злати та вдячність її мами ще раз довели, що книги «Граней-Т» справді зріднюють людей, навіть найрідніших.

 • Визначились переможці конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» в Чернігівській області

  13 грудня 2011 року в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей ім. М. Островського відбулося нагородження переможців реґіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів.

 • Нагородження переможців конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» в Донецькій області

  Нещодавно відбулося нагородження переможців конкурсу, ініційованого видавництвом «Грані-Т», – «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» в Донецькій області. Роботи юних донеччан вразили журі своєю креативністю та оформленням робіт.

 • Нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

  17 грудня в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти відбулося нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу».

 • П’ятикласниця Олена Більчич надіслала нам відгук на книгу Ірен Роздобудько

  Нещодавно завершився цьогорічний реґіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу». Доки переможця на кращу роботу ще не визначено, подаємо ілюстрований відгук юної рецензентки, учениці 5-А класу Більчич Олени, на повість Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен».

 • Відгуки читачів на сучасну дитячу прозу

  Завершилося подання робіт на цьогорічний реґіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу». Доки триває визначення найкращих юних рецензентів, подаємо Вам фраґменти відгуків читачів із Черкащини, доповнені цікавими ілюстраціями.

about/newsabout/news/1540