Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості оголосив переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Серед найкращих і найякісніших – уже другий рік поспіль книги видавництва «Грані-Т».

 

 

 

 

 

Традиційно визначення найкращих зразків української продукції – товарів, робіт і послуг – відбувалося на реґіональному і загальнодержавному рівнях. З цією метою створюються спеціальні експертні групи, до складу яких входять представники Українського науково-дослідного і навчального центру проблем стандартизації, сертифікації та якості, а також представники незалежних громадських організацій.

Обираючи найкращих, експерти уважно вивчають надані претендентами матеріали й неодмінно відвідують кожне підприємство, щоб на власні очі пересвідчитися не лише в тому, як виготовляються товари та надаються послуги, а й у якій атмосфері вони створюються. З-поміж критеріїв, які застосовуються для оцінювання товарів, директор Інституту управління якістю Олександр МАЧУЛЬСЬКИЙ виокремив конкурентоспроможність, інноваційність, участь у виставках, відсутність заборгованостей, наявність інтеґрованих систем. Обов’язковою також є довідка Головного управління з питань захисту споживачів про те, що на продукцію цього підприємства не надходили скарги від громадян.

За цими критеріями конкурсна комісія оцінювала й роботу видавництва «Грані-Т». «Кому пощастило побувати у нашій переговорній кімнаті в офісі, той уже ніколи не забуде тієї кількості нагород, що висять там на стінах і стоять на столах, тому не дивно, що видавництво «Грані-Т» вразило експертів», – каже головний редактор Олена МОВЧАН.

Книги «Граней-Т» вдруге стали найкращим товаром України. Торік видавництво перемогло в номінації «Кращі товари для населення», цьогоріч – у номінації «Соціально-просвітницькі послуги, пов’язані з дітьми».

«Мета нашої участі в цьому конкурсі – не здобути черговий диплом, – пояснює Олена МОВЧАН. – Нам ішлося про виведення української книги за межі суто книжкових конкурсів, де оцінюються чи то текст, чи ілюстрації, чи навіть книга в цілому. Ми вивели книгу на рівень актуальної сучасної якісної пропозиції для населення, – адже переконані, що годувати й берегти потрібно не лише тіло, а й душу».

«Грані-Т» виступили також партнером конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» й визначили десятьох найкращих, на погляд видавництва, юних художників. Вони отримають у подарунок комплекти цікавих і корисних книг.

9 листопада в Українському домі відкриється виставка товарів цьогорічних переможців, лавреатів і фіналістів конкурсу. Серед них буде і впізнаваний товар видавництва «Грані-Т» – книги для дітей та батьків. Цього ж дня відбудеться урочисте нагородження найкращих товаровиробників України.

 • 31 жовтня 2011
 • Про нас пишуть

 • Книга про кохання, сім’ю, секс та інші парадокси

  У 2012 світ побачив український переклад культурологічної праці Паскаля Брюкнера «Парадокс любові».

 • Книга «Граней-Т» «Вечера на хуторе близ Диканьки» – у «Почесному списку» найкращих сучасних книжок

  Про це повідомляє сайт «ЛітАкцент» із посиланням на IBBI (The International Board on Books for Young People). Список майстерно написаних, проілюстрованих і перекладених книжок для дітей щороку укладає міжнародне журі літературної премії імені Г. Х. Андерсена.

 • Про мишей і дітей

  Межа між світом дорослих та дітей – досить умовна, а почасти її і зовсім не існує. Або, як писала Астрід Ліндгрен: «Я пишу, щоб розважити саму себе, тобто дитину, яка все ще живе у моїй душі». З історією про незвичайне товариство, що оселилося в одній із львівських квартир, маленькі та дорослі читачі зможуть познайомитися у повісті Галини Вдовиченко «Мишкові Миші» (це перша книга пані Галини у жанрі літератури для дітей, адже письменниця відома як авторка кількох жіночих романів).

 • Оксана Лущевська знайомить з головним чоловіком кулінарної книжки «Солька і кухар Тара-пата»

  Нещодавно світ побачила перша українська кулінарна книжка «Солька і кухар тара-пата», якою вже встигли посмакувати дітлахи і дорослі на презентації «Граней-Т». З дітлахами зустрілась одна з авторок смачної повісті Лана Світанкова. Разом вони гралися із «загадковим» печивом, перебирали зелень і квасолю, готували і смакували канапки. На жаль, познайомитися з головним героєм повісті кухарем Тара-патою так і не вдалося. Виправити цю несправедливість взялася друга авторка подарункової кулінарної книжки Оксана Лущевська.

 • Готуємо з Солькою і кухарем Тара-патою

  Пригадую, у дитинстві ми з братом любили "хімічити" на кухні – розтоплювали і варили з цукрового сиропу карамельки, постійно намагалися приготувати власне морозиво. Воно, щоправда, ніяк не замерзало – мабуть, ми надто часто рипали дверцятами морозильника.

 • Події

 • Неділя для татусів і пінгвініків

  14 квітня (неділя) о 12:00 у столичній букарні «Бабуїн» (вул. Симона Петлюри, 10) відомий письменник, «прозайчик» і «пробурундук» Іван Андрусяк презентує свою нову книжку «Пінгвінік» — чи не єдину в сучасній українській дитячій літературі психологічну повість для дошкільнят.

 • Чути і бачити

 • Микола Климчук про "Криваві землі" Тимоті Снайдера

  Перекладач перших п'ятьох розділів книги «Криваві землі» Тимоті Снайдера

 • Буктрейлер до книжки «Солька і кухар Тара-пата»

  Смакота — річ, звісно, дуже приємна, однак не така проста, як здається на перший погляд. Бо що, скажімо, у вас передовсім асоціюється зі словом «смакувати»?

 • Сучасна дитяча проза

  У цій серії пропонуємо ознайомитися з новою гранню творчості відомих письменників, які мають стійкий імідж у світі дитячої літератури.

 • Сучасна дитяча поезія

  Буктрейлер на серію «Сучасна дитяча поезія»

 • Пригоди на острові Клаварен

  Вирушаючи в подорож малесенькою річкою, слід бути особливо обережними, якщо на ній є старезна дамба. Бо в дамбі, можливо, є печера...

about/newsabout/news/1426