21 вересня видавництво «Грані-Т» завітало до міської дитячої бібліотеки №3 м. Тернополя. Спеціальним гостем зустрічі стала відома тернопільська художниця Яна Гавриш, ілюстраціями якої прикрашена книга Марини Павленко «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?». Спершу представник видавництва Тетяна Мельник розповіла учням четвертих класів про Марину Павленко та її книгу, ознайомила аудиторію із широким асортиментом книг, зокрема із творчим доробком Марини Павленко, дитячими культурологічними виданнями та багатьма іншими, які побачили світ у видавництві «Грані-Т». 

Яна Гавриш, у свою чергу, розповіла юним слухачам про своє власне сприйняття повісті Марини Павленко, чому саме такими вона зобразила героїв книги, і що надихнуло її на створення цих ілюстрацій.

Родзинкою зустрічі став майстер-клас від пані Яни. Адже не часто дітки мають змогу повчитись художньому мистецтву у досвідченого майстра. Захоплені розповіддю пані Яни і під її керівництвом, четвертокласники із задоволенням малювали на аркушах свої картини. І в кожного його творіння вийшло унікальним, адже малювали вони для найрідніших людей: братиків та сестричок, батьків, дідусів та бабусь, і навіть для першої вчительки.

Особливо приємно було дізнатися, що учні Тернопільщини уже знайомі із книгами видавництва «Грані-Т», а зокрема є поціновувачами і книг Івана Андрусяка та Терези Проць.

 Наприкінці зустрічі всі охочі мали змогу отримати автограф у Яни Гавриш. Видавництво «Грані-Т» висловлює вдячність усім працівникам міської дитячої бібліотеки №3 за їхній професіоналізм, велику любов до української книги, до дітей, і за щирий та теплий прийом у стінах їхнього закладу.

учасник– Гавриш Яна
 • Зустрічі у школах
 • 22 вересня 2011
 • Про нас пишуть

 • Повість Марини Павленко «поза системою»

  Суперечлива повість Марини Павленко про звичайних-незвичайних дітей, братика Ромчика та сестричку Ганнусю Сойченків, яких можна зустріти в кожній школі і майже в кожному класі. Завдяки педагогічному досвіду письменниці звичайні діти та їхні долі видаються такими близькими і зрозумілими, адже їхні підручники й зошити в плямах, руки чорні від шкаралущі горіхів, батько алкоголік, а мама працює одразу на кількох роботах, щоб хоч якось забезпечити сім’ю.

 • Марина Павленко: «Моя книга і доросла, і дитяча водночас»

  Сайт «BBC Україна» опублікував інтерв’ю з педагогом і письменницею Мариною Павленко. Авторка вже відомих і улюблених книг для дітей «Півтора бажання», «Миколчині історії», «Домовичок з палітрою» та «Домовичок повертається» тепер розповідає про сюжет її нової книги «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?» Під час своєї педагогічної діяльності письменниця уважно спостерігала за своїми учнями і життєва історія братика і сестрички, що вчилися в одному класі, лягла в основу цієї книги.

 • 7 питань ілюстратору: Ольга Гаврилова

  “Казкарка” продовжує серію розмов з художниками-ілюстраторами дитячих книжок. Тепер – у новому форматі “7 питань”. Вашій увазі розмова з Ольгою Гавриловою.

 • Три книжки «Граней-Т» – претенденти на премію «Книга року ВВС- 2011»

  Книжкова премія ВВС Україна «Книга року ВВС-2011» представляє претендентів на перемогу – «Вікно до собаки» Галини Ткачук, «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?» Марини Павленко та «На межі можливого» Олекси Білоброва. Подаємо відгуки на книжки одного з експертів конкурсу, професора Києво-Могилянської Академії, автора «Граней-Т» Віри Агеєвої.

 • Конкурси

 • ІV щорічний регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

  Детальні умови ІV щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

 • Чути і бачити

 • Тереза Проць розповідає про книгу «П'ять дарів»

  Кожна людина неповторна, обдарована своїм унікальним талантом. Але всі ми однаково підкорені життєвим обставинам, які випробовують нашу щирість, силу волі, здатність співпереживати.

about/newsabout/news/1381