У Трускавці відбулися зустрічі з Андрієм Бачинським та Андрієм Кокотюхою.

Андрій Бачинський розповідає про «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки».

Андрій Кокотюха розказує про свої книжки з серії «Дивний детектив».

 

Бачинський Андрій Письменник
Кокотюха Андрій Письменник
 • Зустрічі у школах, Зустріч з читачами
 • 08 червня 2011
 • Пов`язані матеріали

 • Детективний майстер-клас від Наталі та Валерія Лапікур

  20 квітня в київському ліцеї № 204 відбулася зустріч учнів п’ятого класу з творчим подружжям Наталею та Валерієм Лапікурами. Автори чисельних детективних історій, фентезі для підлітків та біографічних нарисів про дитинство Григорія Сковороди, Михайла Остроградського, Петра Котляревського, Івана Кожедуба та Жана Анрі Фабра, що побачили світ у київському видавництві «Грані-Т», провели майстер-клас із написання детективів.

 • Іван Андрусяк познайомився з букітерами-книгонямками

  17 квітня у столичній кав’ярні «Moka» відбулася четверта зустріч поціновувачів друкованих книжок у рамках проекту «Букітери». Про книжкове дитинство і книжки для малечі з київськими «букітерами» (а по-нашому – книгонямками) поспілкувався письменник, літературний редактор «Граней-Т» Іван Андрусяк.

 • Леся Воронина зустрілася із читачами бібліотеки імені П. Усенка

  23 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги письменниця Леся Воронина зустрілася із допитливими читачами Київської районної бібліотеки для дітей імені П. Усенка. Пані Леся розповіла про свої книги, що вийшли у серіях «Граней-Т» «Сучасна дитяча проза», «Життя видатних дітей» та «Дівчата зі спорту», але традиційно на найцікавішому її розповідь обривалася. «Щоб лишилося бажання дочитати книжку до кінця», – пояснила авторка.

 • Леонід Сорока та Іван Андрусяк читали іронічні вірші в СШ №135

  Цими передноворічними днями до столиці завітав російський поет, який народився у Києві, а нині мешкає в Ізраїлі, Леонід Сорока.

 • Ушкалов vs Забужко: дискусія професійних читачів

  3 лютого у столичному Будинку кіно літературознавець Леонід Ушкалов та письменниця Оксана Забужко дискутували про бароко, класику, український Ренесанс та філологічні школи. Дискусія відбулася у рамках презентації книги Леоніда Ушкалова «Від бароко до постмодерну» (серія «De profundis»). Пропонуємо фотозвіт із зустрічі і два погляди — науковця і письменника — на читання літератури.

 • Катерина Єгорушкіна спілкувалась із малечею в бібліотеці ім. Пироговського

  У четвер, 6 грудня, відбулась тепла зустріч третьокласників з письменницею і казкотерапевтом Катериною Єгорушкіною.

 • Зустріч з Євгенією Кононенко в бібліотеці ім. П. Вершигори

  Сьогодні в бібліотеці ім. П. Вершигори для дітей відбулась зустріч п’ятикласників з відомою письменницею і перекладачкою Євгенією Кононенко.

 • Лис-чарівник і вигадниця Валентина Вздульська у Слов’янській гімназії

  Днями у видавництві «Грані-Т» має з’явитись нова світла різдвяна повість про лиса-чарівника Вертихвоста. А вчора до Слов’янської гімназії завітала її авторка і вигадниця Валентина Вздульська.

 • 15-16 грудня відбулися зустрічі з упорядниками антології «Вертиголов та інші політичні тварини»

  Над книгою працювало багато перекладачів і упорядників. Серед них Неля Ваховська та Олександра Григоренко, які представили антологію читачам Івано-Франківська та Чернівців. «Вертиголов та інші політичні тварини» цікаве та незвичне видання для людей, яких цікавить германістика та зокрема літературознавство періоду об’єднання Східної та Західної Німеччини після падіння Берлінського муру, тенденції розвитку в літературній об’єднаній країні.

 • Несподівана зустріч з Євгенією Кононенко

  Насправді на зустріч чекали і сподівались, однак вона, тобто зустріч, мала несподіванку для учнів, які завітали до бібліотеки ім. Матросова для дітей.

 • Анатолій Дністровий: «Книгарням загрожує те саме, що й магазинам мобільних телефонів»

  15 жовтня в Тернополі під час зустрічі з читачами в книгарні «Дім книги» (вул. Коперника, 1) видавництва «Навчальна книга Богдан» письменник і PR-директор видавництва «Грані-Т» Анатолій Дністровий заявив, що сучасна українська книга, її виробництво та креативний супровід все більше залежатимуть від нових інформаційних та соціокультурних умов і трендів.

 • Зустріч Івана Андрусяка в Бучі

  27 листопада відбулась зустріч вихованців Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів з відомим письменником Іваном Андрусяком.

 • Презентації у Івано-Франківську та Тернополі

  20 й 21 березня у Тернополі та Івано-Франківську відбудуться зустрічі, ініційовані видавництвом «Грані-Т».

 • Зустріч з Наталею Пуряєвою в бібліотеці ім. Трублаїні

  21 листопада в бібліотеці імені Трублаїні для дітей відбулась змістовна розмова письменниці Наталі Пуряєвої з п’ятикласниками.

 • Зустріч у Дніпропетровську

  19 листопада о 10:20, у Центральній міській бібліотеці, що знаходиться на проспекті Воронцова, 3 (Дніпропетровськ), відбулася зустріч Івана Андрусяка та Лесі Пархоменко зі школярами та бібліотекарями.

 • Осіння розмова про квіти із Зіркою Мензатюк

  Учора, 20 листопада, учні четвертого класу 157 ліцею зустрілися з сучасною відомою письменницею Зіркою Мензатюк.

 • Відбулась зустріч з Лесею Ворониною

  22 жовтня, о 12:30 у Національному музеї літератури України, що по вул. Богдана Хмельницього, 11, відбулась зустріч учнів шкіл з відомою українською дитячою письменницею Лесею Ворониною.

 • У гостях у альма-матер Богдана Логвиненка

  19 листопада в Колежі № 272 ім. Сухомлинського відбулась зустріч учнів старших класів із відомим випускником, журналістом, письменником і мандрівником Богданом Логвиненком.

 • Зустріч із Зіркою Мензатюк

  20 травня о 16:00 у літературному кафе Центру «Українська книга» (м. Чернівці, Центральна площа, 10) розпочнеться зустріч із відомою українською дитячою письменницею Зіркою Мензатюк.

 • «Гранівські» зустрічі в бібліотеках із сучасними письменниками

  У п’ятницю, 16 листопада, «Грані-Т» відвідало одразу дві бібліотеки: Центральну міську бібліотеку ім. Шевченка для дітей і дитячу бібліотеку ім. І.В.Сергієнка.

 • Зустріч із сучасною книжкою в старовинній бібліотеці

  10 жовтня у вишуканій атмосфері бібліотеки елітного навчального закладу 19 століття Колегії Павла Галагана відбулася зустріч п’ятикласників ЗОШ № 97 та гімназії № 48 з письменницею Лесею Ворониною та художником Володимиром Штанком. Нині це місце відоме як Національний музей літератури України, який і запросив «Грані-Т» та інших учасників до розмови про сучасну дитячу літературу.

 • Тереза Проць зустрілася із членами молодіжних християнських організацій міста Тернополя

  28 червня Тереза Проць та «Грані-Т» зустрілися із членами молодіжних християнських організацій і спільнот міста Тернополя. На зустрічах, окрім інших книг видавництва, пані Тереза презентувала й свою книгу «П’ять дарів».

 • У Варшаві і Кракові презентували книги видавництва «Грані-Т»

  На початку цього тижня відбувся ряд презентацій видавництва «Грані-Т», а також зустрічі із відомою українською письменницею Євгенією Кононенко у Республіці Польща. Так, 23 травня 2011 року у варшавській книгарні-кав’ярні «Тарабук» представник видавництва Тарас Яценко разом із авторкою Євгенією Кононенко презентували книжкові новинки 2011 року, зокрема книгу «Героїні та герої», яка містить провокативні, часом відверто епатажні есеї, присвячені постатям української та світової культури. Присутні на зустрічі представники українських організацій Польщі, української газети «Наше слово» та Посольства України у Республіці Польща задавали низку запитань письменниці, дискутували на тему сучасних українських героїв та представлення української книги у Польщі. Наступного дня, 24 травня, Євгенія Кононенко зустрілася зі студентами і викладачами кафедри україністики Інституту східнослов’янської філології Ягелонського університету у Кракові.

 • Олена Мовчан у прямому ефірі у програмі «Зустрічі»

  31 травня в прямому ефірі у програмі «Зустрічі» Київської державної регіональної телерадіокомпанії слухачі матимуть можливість поспілкуватися з головним редактором видавництва «Грані-Т» Оленою Мовчан, яка розповість про видавничі новинки та найсвіжіші події із життя видавництва. Автор найцікавіших запитань у прямому ефірі отримає у подарунок книги видавництва «Грані-Т».

 • Ірен Роздобудько та Леся Воронина у ліцеї № 51

  24 травня видавництво «Грані-Т» завітало до Київського ліцею міжнародних відносин № 51. Спеціальними гостями зустрічі стали відомі українські письменниці Ірен Роздобудько та Леся Воронина.

 • Олександр Євтушенко в прямому ефірі в програмі «Добридень»

  31 травня в прямому ефірі в програмі «Добридень» Першого каналу Українського радіо слухачі матимуть унікальну можливість поспілкуватися з мистецтвознавцем, музичним критиком Олександром Євтушенком та головним редактором видавництва «Грані-Т» Оленою Мовчан. А темою передачі буде вихід у світ збірки статей та есеїв Олександра Євтушенка «Україна IN ROCK» (серія есеїстики «De profundis» видавництва «Грані-Т»).

 • Подружжя Лапікурів провело у Харкові ряд зустрічей

  19 травня у Харкові відбулися довгоочікувані зустрічі з письменницьким подружжям Валерієм та Наталією Лапікурами, організовані видавництвом «Грані-Т».

 • Видавництво «Грані-Т» разом із Євгенією Кононенко проведуть ряд презентацій у Польщі

  23 травня 2011 року о 19.00 год. у Варшаві (книгарня-кав’ярня «Тарабук», вул. Броварна, 6) відбудеться презентація київського видавництва «Грані-Т», яке на сьогодні є одним із лідерів українського книжкового ринку. Представники видавництва презентуватимуть найпопулярніші книжкові серії та книги, що стали переможцями багатьох українських і міжнародних конкурсів, а також літературні новинки 2011 року. Водночас відбудеться презентація книги відомої сучасної української письменниці Євгенії Кононенко «Героїні та герої», яка містить провокативні, часом відверто епатажні есеї, присвячені героям і героїням української та світової культури. А 24 травня о 15.00 год. відбудеться зустріч письменниці зі студентами на кафедрі україністики Інституту східнослов"янської філології Ягеллонського університету у Кракові.  

 • Валерій та Наталя Лапікури завітають до Харкова

  19 травня у Харкові відбудеться ряд зустрічей із Валерієм та Наталею Лапікурами.

 • Андрій Бачинський презентує книгу в Тернополі

  Завтра, 24 травня, Андрій Бачинський, автор книги «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки», завітає до Тернополя, де проведе ряд зустрічей.

 • Відбулась дискусія книжкових ілюстраторів

  13 травня в Інституті журналістики пройшла Дискусія книжкових ілюстраторів. На зустрічі «дискутували» Анна Сарвіра, Надія Дойчева-Бут та Олег Петренко-Заневський. Усі зацікавлені мали можливість дізнатися, у чому полягає специфіка створення ілюстрацій для книг.  

 • Вихідні у Печерській Міжнародній школі

  Печерська міжнародна школа — найпрестижніша школа країни. У школі навчаються діти послів, бізнесменів, українських політиків, а також діти Президента України Віктора Ющенка. Цими вихідними у школі проходило чергове свято для учнів та їхніх батьків. Музика та співи, ігри та конкурси – все це піднімало настрій у дощовий день.

 • Зустріч у Клубі Творчої Молоді

  16 червня в приміщенні видавництва «Смолоскип» відбулося чергове зібрання Клубу Творчої Молоді на чолі з Романом Скибою.

 • Вечір японської поезії у Чернівцях

  9 червня о 17:30 у «Literatur Café» культурно-мистецького центру «Українська Книга» (м. Чернівці, Центральна площа, 10) відбувся вечір, присвячений японській поезії. На вечорі шеф-редактор видавництва «Грані-Т» Діана Клочко презентувала книги японської літератури, видані видавництвом «Грані-Т, зокрема, «Україна-Японія: дерев’яна архітектура».

 • Зустріч із Павлом Кущем – переможцем конкурсу «Золотий лелека-2008»

  Донецька обласна бібліотека для дітей ім. С. М. Кірова проводить різноманітні заходи як в стінах бібліотеки, так і, на прохання учасників і за згодою запрошених осіб, поза межами бібліотеки.

 • Презентація в «Українській книгарні»

  28 травня видавництво «Грані-Т» завітало із презентацією до «Української книгарні» (м. Стрий, вул. Народна, 8, Народний дім). Видавництво представляла піар-менеджер Леся Пархоменко та письменниця Анастасія Крачковська.

 • Леся Воронина та її Нямлики

  3 грудня, о 12:20 у школі № 170, що по вул. Північна, 8, відбулася зустріч учнів з відомою українською дитячою письменницею Лесею Ворониною, яка є авторкою таких книжок як «Суперагент 000», «Таємниця Чорного озера», «Хлюсь та інші», «Нямлик та балакуча квіточка»,   «Прибулець з країни Нямликів» (три останні опубліковано у видавництві «Грані-Т») та інші.

 • День української книги в Одесі

  20 травня в бібліотеці ім. Маяковського (м. Одеса) відбулась презентація книг Олександра Макарова та Олексія Надемлінського, присвячена Дню української книги в Одесі.

 • Презентація книг у гуманітарній гімназії «Гармонія»

  21 жовтня 2008 року у приватній гуманітарній гімназії «Гармонія», що по вул. Генерала Жмаченка, 14, відбулася презентація книг видавництва «Грані-Т», а також зустріч з письменницею Наталею Шевченко, авторкою, яка співпрацює з нашим видавництвом.

 • Ірен Роздобудько у Музеї літератури

  20 травня о 12:00  у Національному музеї літератури (що по вул. Богдана Хмельницького, 11) відбудеться зустріч письменниці Ірен Роздобудько (авторки таких книг «Грані-Т» як «Коли оживають ляльки» та Ірен Роздобудько про Блеза Паскаля, Вольфі Моцарта, Ганса Андерсена, Катрусю Білокур та Чарлі Чапліна) зі школярами.

 • Презентація книг у школі №135

  16 жовтня, у школі №135, що по вул. Печерський узвіз, 13а, відбулася презентація книжок видавництва "Грані-Т".

 • Ірен Роздобудько та Наталка Шевченко у Запоріжжі

  21-22 травня триватиме творче відрядження відомих письменниць  Ірен Роздобудько та Наталки Шевченко до Запоріжжя.

 • Презентація книжок видавництва «Грані-Т» у школі №21

  Вчора, 15 жовтня, у школі №21 по вул. Саксаганського, 64, відбулася презентація книг видавництва «Грані-Т».

 • «Грані-Т» відвідали Тернопільську школу

  7 вересня видавництво «Грані-Т» завітало до учнів других класів Тернопільської ЗОШ №29. Регіональний представник видавництва «Грані-Т» Тетяна Мальник розповіла діткам про те, які цікаві і корисні книги видає «Грані-Т».

 • Книжка handmade, конкурси і подарунки від Оксани Лущевської

  Днями Київ відвідала сучасна талановита і молода письменниця Оксана Лущевська. 23 травня гостя з Америки завітала до столичного ліцею № 157, де спілкувалась, грала у фанти і малювала разом з 3-4 класами.

 • «Грані-Т» і художниця Яна Гавриш завітали до Тернополя

  21 вересня видавництво «Грані-Т» завітало до міської дитячої бібліотеки №3 м. Тернополя. Спеціальним гостем зустрічі стала відома тернопільська художниця Яна Гавриш, ілюстраціями якої прикрашена книга Марини Павленко «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?». Спершу представник видавництва Тетяна Мельник розповіла учням четвертих класів про Марину Павленко та її книгу, ознайомила аудиторію із широким асортиментом книг, зокрема із творчим доробком Марини Павленко, дитячими культурологічними виданнями та багатьма іншими, які побачили світ у видавництві «Грані-Т».

 • Видавництво «Грані-Т» й Андрій Бачинський відвідали Тернопіль

  29 вересня київське видавництво «Грані-Т» і львівський письменник Андрій Бачинський зустрілися із тернопільськими читачами. Відбулося одразу три зустрічі: з учнями ЗОШ №4, класичної гімназії та читачами дитячої бібліотеки №2. Гості представили книгу Андрія Бачинського «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки».

 • Валерій та Наталя Лапікури поділилися враженнями від зустрічей із дітками

  Нагадаємо, що 22 вересня пан Валерій та пані Наталя завітали у гімназію «Надія», що в Бердянську, а 9 жовтня спілкувалися із дітками у київському торгівельному центрі «Даринок».

 • Наталка Малетич відвідала Тернопіль

  12 жовтня 2011 року видавництво «Грані-Т» відвідало Тернопіль. Спеціально запрошеним гостем чотирьох зустрічей стала відома українська письменниця Наталя Малетич, яка презентувала свою книгу «Про Зайчика-Забудька та інші історії», що побачила світ у видавництві «Грані-Т».

 • «Грані-Т» завітали до шкіл Луцька

  У Луцьку 5 та 6 жовтня відбулися зустрічі із видавництвом «Грані-Т» у школах №1 і №3, а також у гімназії №4. На зустрічах представник видавництва розповів діткам про асортимент книг, які вийшли друком у «Грані-Т», та поспілкувався із малечею.

 • Відбулася зустріч видавництва «Грані-Т» зі школярами в Івано-Франківську

  20 жовтня відбулася зустріч видавництва «Грані-Т» із учнями п'ятих класів івано-франківської школи № 7.

 • Старшокласники та Дністровий ловили у Херсоні окунців із загадками

  1 листопада письменник і PR-директор видавництва «Грані-Т» Анатолій Дністровий відвідав Херсон. Зустрічі з десятикласниками та вчителями пройшли не без приємних сюрпризів.

 • Видавництво «Грані-Т» зустрілося із п’ятикласниками Івано-Франківської школи №12

  На зустрічі було представлено серії книжок «Граней-Т» для читачів середнього шкільного віку.

 • Відбулась зустріч видавництва Грані-Т із учнями четвертих класів школи № 12 Івано-Франківська

  На зустрічі були представлені книги із серій: Сучасна дитяча проза та Сучасна дитяча поезія, Життя видатних дітей, Путівники та ін., які побачили світ у нашому видавництві. Презентація книг пройшла весело й пізнавально.

 • Відбулася чергова зустріч із учнями однієї зі шкіл Івано-Франківська

  Видавництво «Грані-Т» регулярно проводить зустрічі із учнями у багатьох куточках України. Вчора, 10 жовтня, відбулася чергова зустріч із учнями 5-х класів школи №7 міста Івано-Франківськ.

 • «Грані-Т» завітало до Тернопільської школи

  3 листопада видавництво «Грані-Т» завітало у Тернопільську школу повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов. Представник видавництва Тетяна Мельник зустрілася із учнями 2-3 класів цього навчального закладу.

 • Тернопільські школярі зустрілися із «Гранями-Т»

  9 листопада, в День української мови та писемності до тернопільських школярів завітали видавництво «Грані-Т» та львівська письменниця Наталка Малетич із презентацією книги «Про Зайчика-Забудька та інші історії».

 • Тернопільські зустрічі Марини Павленко

  16 листопада видавництво «Грані-Т» та письменниця Марина Павленко відвідали місто Тернопіль. В цей день відбулося 5 зустрічей із тернопільськими школярами, на яких Марина Павленко презентувала свої книги, зокрема: «Миколчині історії», «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів», «Півтора бажання», «Домовичок з палітрою» та «Домовичок повертається».

 • Івано-Франківськ знову гостинно зустрів «Грані-Т»

  Вчора «Грані-Т» провели зустріч із учнями 4-х класів школи №5, що у Івано-Франківську.

 • Учні 250-ї школи Києва загадали бажання Ґаві Лесі Ворониної

  24 листопада дитяча письменниця, авторка відомих книжок про Нямликів та Хлюся, Леся Воронина поспілкувалася з учнями 250-ї школи Києва. Під час зустрічі авторка не лише розповіла про своїх літературних героїв, але й дозволила кожному загадати бажання, доторкнувшись до лапки чарівної Ґави, а ще ставила автографи – на книжках, у зошитах і… на руках дітей.

 • Галина Малик провела зустрічі у Луганську та Харкові

  У Луганській спеціалізованій школі № 57, де пройшла перша зустріч, пані Галину зустрів сам Вуйко Йой – персонаж її повісті «Вуйко Йой і Лишиня».

 • Видавництво «Грані-Т» зустрілося з учнями Івано-Франківської школи № 3

  Нещодавно видавництво «Грані-Т» завітало до Івано-Франківської загальноосвітньої школи № 3, аби поспілкуватися з допитливими учнями 5-В класу і познайомити їх із найпопулярнішими видавничими книжковими серіями та літературними героями.

 • «Грані-Т» та Катерина Паньо відвідали Тернопіль

  13 грудня видавництво «Грані-Т» та авторка книг «Сонечко для мами Лу», «Полювання на сліпса» та «Цвіт мандрагори» Катерина Паньо завітали до Тернопільської спеціалізованої школи № 4, де провели дві зустрічі з учнями 4-6 класів.

 • Другокласники Івано-Франківська познайомилися ближче із «Гранями-Т»

  Нещодавно відбулася зустріч із другокласниками школи № 5, що в м. Івано-Франківськ. Дітлахи із задоволенням слухали вірші із книг серії «Сучасна дитяча поезія», «Три казочки у в'язочку» та читали інші вподобані книжечки «Грані-Т». Найбільше привернула увагу розмальовка з казочками «Горобець-молодець».  

 • Книжкові миколайчики для першокласників школи-інтернату №5

  19 грудня, в День Святого Миколая, видавництво «Грані-Т» завітало до Київської школи-інтернату для сліпих дітей № 5 ім. Я. Батюка. Першокласники школи-інтернату отримали в подарунок книги, надруковані шрифтом Брайля.

 • Зірка Мензатюк завітала до учнів «Сузір’я»

  20 березня відбулась зустріч учнів другого класу київської 209 школи «Сузір’я» з письменницею Зіркою Мензатюк

 • Зустріч Наталі та Валерія Лапікур у СШ «Тріумф»

  18 березня відбулась зустріч відомого письменницького подружжя Валерія та Наталі Лапікур з учнями спеціалізованої школи «Тріумф». Життя у пари видалось насичене, часом не легке, але тим цікавіше для молодих сучасних людей.

 • Зайчик-Забудько завітав до учнів Львова

  Учора у львівській СШ № 75 ім. Лесі Українки відбулася зустріч з відомою українською письменницею Наталкою Малетич. Авторка презентувала свою книгу «Про Зайчика-Забудька та інші історії».

 • Іван Андрусяк розповів вихованцям школи-інтернату № 5 про Чакалку і родину Бабаїв

  13 грудня, напередодні Щедрого вечора, письменник Іван Андрусяк відвідав Київську школу-інтернат для сліпих дітей № 5 ім. Я. Батюка. Автор «Граней-Т» познайомив дітей із м’якими та пухнастими героями своїх дитячих книжок і, звісно, прочитав кілька капосних віршів.

 • 12 січня «Грані-Т» завітало до Тернопільської загальноосвітньої школи № 20

  Представник видавництва Мельник Тетяна зустрілась із учнями 3-4 класів цього навчального закладу. Під час зустрічі школярі мали можливість ознайомитися з різноманітними книжковими серіями, які побачили світ у нашому видавництві, зокрема із «Дитячою іронічною поезією», «Казками народів світу», «Сучасна дитяча проза», «Книготерапією» та ін.

 • «Бітлз», «Квін» та «Мишкові миші» на одній сцені

  Нещодавно у Львівській класичній гімназії при львівському Національному університеті ім. І. Франка відбувся концерт трьох незвичайних рок-бендів: «Бітлз», «Квін» та «Мишкові миші 5-А».

 • Сергій Пантюк: «До нас у вікно зазирнула Зима…»

  Нещодавно у середній школі № 227 ім. Н. Н. Громова відбулася зустріч з письменником Сергієм Пантюком. Учні 6-7 класів із захопленням слухали його «Неслухняників», а потім ставили свої капосні запитання.

 • Наталія Пуряєва презентувала в школі імені Валерія Марченка книжку про дитинство духовних лідерів

  7 лютого в київській школі № 175 ім. Валерія Марченка відбулася презентація книжки Наталії Пуряєвої, що вийшла у популярній серії «Граней-Т» «Життя видатних дітей». Місце і день для зустрічі були обрані не випадково. Адже саме цього дня народилася мама одного з героїв книжки, Валерія Марченка. Вона дуже вболівала за вихід книжки, однак, на жаль, не встигла потримати її в руках: Ніни Михайлівни не стало навесні минулого року…

 • Майстер-клас із малювання чарівного лиса від Надії Каламєєць в гімназії № 48

  Вчора зранку, перед тим як дискутувати про парадокси любові з Анатолієм Дністровим та Володимиром Ярмоленко, «Грані-Т» відвідало київську гімназію № 48, де разом з учнями третіх класів вчились малювати лиса-чарівника і ялиночку.

 • Юлія Стахівська навчила учнів фінансового ліцею малювати дряпучу кішку і запитальну ковбасу

  17 лютого художниця Юлія Стахівська, ілюстратор збірки віршів білоруського поета Андрея Хадановіча «Таткові нотатки», що вийшла у серії «Граней-Т» «Дитяча іронічна поезія», провела художній майстер-клас для п’ятикласників столичного фінансового ліцею.

 • Перша зустріч «Граней-Т» з учнями ЗОШ № 23

  17 лютого видавництво «Грані-Т» вперше завітало до Тернопільської ЗОШ № 23, де представник видавництва презентувала книги для учнів 3-А і 4-А класів. Школярі та вчителі захоплено слухали розповіді про відомих письменників України, зокрема Івана Андрусяка, Галину Малик, Марину Павленко, Наталку Малетич та ін. Відкривали для себе таємничий світ творення її величності Книги. Захоплено розглядаючи книги, дітки ділились своїми враженнями від уроку і пообіцяли, що книга стане їхнім найкращим другом.

 • «Грані-Т» завітало до школи № 17 міста Тернополя

  6 лютого учні молодших класів ЗОШ № 17 мали зустріч із представником видавництва «Грані-Т». Школярі мали змогу ознайомитись із різноманітними книжковими серіями, які побачили світ у нашому видавництві, зокрема з «Дитячою іронічною поезією», «Казками народів світу», «Сучасною дитячою прозою», «Книготерапією» та ін.

 • Леся Воронина відвідала Бучанську українську гімназію

  Напередодні Міжнародного дня рідної мови в Бучанській українській гімназії відбулась зустріч з класиком сучасної дитячої літератури Лесею Ворониною.

 • Свято рідної мови у класичній гімназії

  З нагоди свята рідної мови 21 лютого педагогічний колектив Тернопільської класичної гімназії гостинно відчинив свої двері видавництву «Грані-Т». Відбулось одразу дві зустрічі, на котрих представник видавництва презентувала книги українських письменників.

 • Три зустрічі з Андрієм Бачинським

  23 лютого до Тернополя завітав відомий львівський письменник Андрій Бачинський із презентацією своєї нової книги «Канікули Остапа і Даринки». Відбулося три зустрічі з учнями та вчителями тернопільських шкіл і гімназій.

 • Олекса Білобров зустрівся з учнями столичної школи №126

  На зустріч з автором пригодницької повісті «На межі можливого» Олексою Білобровом завітали учні шістьох класів Київської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126. Можливо, на дітей враження справила незвична військова форма пана Олекси, а може, цікавезна розповідь автора про перипетії, які випали на долю героя його книжки Хаміда, але письменник ледве встигав відповідати на всі запитання школярів.

 • Подружжя Лапікур завітало до київської школи №252

  На зустріч з Валерієм і Наталею Лапікурами завітали учні п’ятих класів спеціалізованої школи ім. В. С. Симоненка № 252 із поглибленим вивченням української мови і літератури. Зазвичай, письменники приходять на шкільні зустрічі з дітлахами поодинці, але цим учням пощастило вдвічі більше.

 • Видавництво «Грані-Т» зустрілося із маленькими тернопільчанами

  27 лютого видавництво «Грані-Т» завітало до загальноосвітньої школи № 12 міста Тернополя. Представник видавництва Мельник Тетяна зустрілася з учнями п’ятих класів цього навчального закладу.

 • Іван Андрусяк завітав до ліцею «Логос»

  2 березня у київському ліцеї «Логос» відбулася зустріч сучасного українського письменника Івана Андрусяка з учнями третіх класів, яких, до речі, у школі аж 7! Автор «Звірячої абетки», книг про зайчиків («Хто боїться зайчиків» і «Зайчикова книжечка») та безлічі інших цікавезних історій читав дітям свої вірші, розповідав чи варто боятися Чупакабру, Бабаїв та Чакалку, дізнавався, хто серед присутніх найбільший бешкетник, а ще вчив дітей, як зробити із рукавичок зайчика і як ним бавитися.

 • Видавництво завітало до тернопільської школи № 10

  28 лютого видавництво «Грані-Т» відвідало тернопільську ЗОШ № 10, де представник видавництва провела чотири зустрічі із учнями других, третіх та четвертих класів. На презентації дітлахи ознайомились з книжками серій «Велика модниця», «Сучасна дитяча проза», «Золотий лелека», «Дитяча іронічна поезія» тощо. Учні та вчителі із захопленням слухали розповіді про сучасних письменників Івана Андрусяка, Галину Малик, Наталку Малетич та Марину Павленко. Найбільше дітей цікавили питання щодо того, як твориться книга, який вона шлях проходить до того, як з’явиться на книжковій полиці.

 • Зустріч «Граней-Т» з учнями тернопільської школи № 12

  29 лютого в тернопільській школі № 12 відбулася зустріч видавництва «Грані-Т» з учнями шостих класів. Представник видавництва Мельник Тетяна запропонувала школярам цікаву подорож у минуле по замках Львівщини, Тернопільщини та Волині разом із книгами письменників Андрія Бачинського та Надії Гуменюк. Адже саме історія рідного краю тісно переплелась з пригодами головних героїв у книзі «Канікули Остапа і Даринки» та «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки». Загадкові, а іноді й небезпечні пригоди Радика і Данька в книжках «Зустріч на босому мосту» та «Таємниця Княжої гори» не залишили байдужими школярів.

 • Зустріч Наталки Малетич у тернопільській школі № 33

  21 лютого в День рідного слова учні тернопільської загальноосвітньої школи № 33 зустрілися з сучасною письменницею Наталкою Малетич. Авторка познайомила школярів з героями своєї книги «Про Зайчика-Забудька та інші історії» та зачитала уривки з неї. Учні молодших класів із захопленням слухали кумедні історії про пригоди зайчика, а наприкінці сипали своїми капосними запитаннями так, що письменниця ледве встигала на них відповідати. Адміністрація школи щиро вдячна пані Наталі за візит і запросила «Грані-Т» ще не раз до них завітати.

 • Зустріч школярів з Андрієм Бачинським у школі № 37

  21 березня відбулася зустріч школярів тернопільської школи № 37 з поглибленим вивченням французької мови з письменником Андрієм Бачинським. Учні шостих-сьомих класів із задоволенням слухали історії про Остапа і Даринку, разом з паном Андрієм уявляли пригоди близнюків і ставили їхньому батьку безліч капосних питань. Наприкінці зустрічі учні оточили автора і не відпускали, доки кожен не отримав книгу із автографом письменника на згадку.

 • Іван Андрусяк у «Всесвіті»

  Сьогодні відбулася надзвичайно тепла і весняна зустріч учнів початкових класів спеціалізованої школи «Всесвіт» з улюбленим письменником усіх дітлахів, автором капосних книжок Іваном Андрусяком.

 • Майстер-клас від Надїі Каламєць з виготовлення листівок у ліцеї «Наукова зміна»

  Напередодні Дня закоханих ліцеїсти «Наукової зміни» вчилися робити романтичні валентинки разом із художницею Надією Каламєєць.

 • Зустріч з Іваном Андрусяком у бібліотеці ім. Чапаєва

  12 лютого відбулась зустріч з капосним письменником Іваном Андрусяком для учнів 1-2 класів у бібліотеці ім. Чапаєва. Для школярів це було перше знайомство з сучасним письменником і спілкування наживо, а Іван Андрусяк уперше познайомився з такими капосними читачами.

 • Майстер-клас від Юлії Шалімової в Європейському колегіумі

  11 лютого учні 1-2 класів Європейського колегіуму навчилися малювати мандрівного пса Ласло Здобича, якого вигадала талановита письменниця Галина Ткачук, а змогла відтворити фарбами художниця Юлія Шалімова.

 • «Грані-Т» завітало до Тернопільського навчально-виховного комплексу № 1

  Тернопільський навчально-виховний комплекс № 1 гостинно відчинив свої двері видавництву «Грані-Т» у п’ятницю 16 березня. Представник видавництва зустрілася з учнями других і четвертих класів та познайомила їх із книжковими новинками. Юні книголюби із захопленням слухали розповіді про кумедних та непосидючих героїв книг Галини Малик, Андрія Бачинського, Марини Павленко, Івана Андрусяка та ін.

 • Видавництво завітало на «Книжкову толоку»

  16 березня в Миколаєві Львівської області у рамках «Книжкової толоки», що проходить в області уже вп’яте, відбулися зустрічі з дитячою письменницею Наталею Малетич: у загальноосвітній школі села Новосілки-Опаринські Миколаївського району Львівської області та СШ № 2 м. Миколаїв.

 • Наталя та Валерій Лапікури завітали в київський ліцей № 227

  8 лютого в ліцеї № 227 ім. М. Громова відбулась зустріч з письменниками, а точніше письменником, оскільки нарізно книжок вони ніколи не писали, – Наталею та Валерієм Лапікурами.

 • «Всеукраїнський тиждень дитячого читання» з Андрієм Бачинським

  22 березня в Львівській міській бібліотеці № 13 в рамках проекту «Всеукраїнський тиждень дитячого читання» відбулася презентація книжок українського сучасного письменника Андрія Бачинського.

 • Тиждень дитячого читання з учнями ЗОШ № 21

  У рамках проекту «Всеукраїнський тиждень дитячого читання» 23 березня у Львівській міській бібліотеці № 13 відбулася зустріч сучасного українського письменника Андрія Бачинського з учнями четвертого класу загальноосвітньої школи № 21.

 • Скарб у подарунок від Олексія Огульчанського

  Завтра, 30 березня 2012 року, літературний світ відзначатиме сторічний ювілей з дня народження українського дитячого письменника Олексія Огульчанського. З такої нагоди видавництво «Грані-Т» перевидало дві повісті автора: «Скарб Солоного лиману» та «Дарунок Кніповича», адже це найкращий подарунок не лише для письменника, а й для юних читачів. Книга Олексія Яковича поповнила видавничу серію «Українська дитяча класика».

 • Зустріч з Іваном Андрусяком в Івано-Франківську

  Нещодавно відбулася чергова зустріч видавництва «Грані-Т» з учнями школи № 5 в місті Івано-Франківськ. На цю зустріч був запрошений автор багатьох книг, які побачили світ у «Гранях», відомий сучасний український письменник Іван Андрусяк. Школярі ознайомились із книгами письменника: «М’яке та пухнасте», «Хто боїться зайчиків», «Три дні казки», «Стефа та її Чакалка», «Кабан дикий, хвіст великий», «Іван Андрусяк про Т. Шевченка…» та «Вісім днів Бурундука», яка щойно вийшла з-під пера автора.

 • У Бердянську малювали скарби Олексія Огульчанського

  30 березня літературний світ відзначав сторічний ювілей від дня народження українського письменника Олексія Огульчанського. Привітати юних земляків та презентувати перевидані історії «Скарб Солоного лиману» та «Подарунок Кніповича» приїхала письменниця Галина Малик, яка є автором передмови про скарби рідної землі. До цієї зустрічі учні п’ятого класу Бердянської загальноосвітньої школи № 2 підготували подарунки – власні ілюстрації до «Скарбів Солоного лиману». Завдяки передмові та малюнкам школярів ви зрозумієте, чим особлива книжка Олексія Огульчанського і чому її вважають класикою української літератури для дітей.

 • Зустріч Наталки Малетич з юними тернополянами

  22 березня до Тернополя завітали видавництво «Грані-Т» та львівська письменниця Наталка Малетич з презентацією книжки «Про Зайчика-Забудька та інші історії».

 • Зустріч з маленькими книголюбами в Тернополі

  19 березня видавництво «Грані-Т» відвідало Тернопільську загальноосвітню школу № 26, де представник видавництва провела чотири зустрічі з учнями других-третіх класів.

 • Зустріч «Граней-Т» з першачками Тернополя

  Нещодавно учні 1-А класу ЗОШ № 7 запросили на зустріч видавництво «Грані-Т». Представник видавництва ознайомила маленьких читайликів із цікавими книгами сучасних українських письменників.

 • Знайомство з «Гранями» в школі № 4

  20 березня видавництво «Грані-Т» завітало у 2-А клас Тернопільської загальноосвітньої школи № 4. На зустріч з учнями нас запросила завідуюча бібліотеки пані Галина. Представник видавництва Мельник Тетяна провела для діток цікавий урок-презентацію книжкових новинок, котрі побачили світ у нашому видавництві.

 • Капосний день Івана Андрусяка, або Зустріч з читачами в 157-му ліцеї

  Якщо вночі вам наснився дивний сон про неологізми, але на ранок ви його забули, а відтак встали не з тієї ноги і взули різні черевики – це гарний знак і вам обов’язково пощастить, – переконаний письменник Іван Андрусяк.

 • Зустріч з Андрієм Бачинським в Луцькій центральній бібліотеці

  4 квітня відбулися зустрічі сучасного письменника Андрія Бачинського з учням 5-6 класів міста Луцьк. Організувала літературну бесіду заступник директора Луцької центральної бібліотеки Богарчук Ніна Іванівна. Спершу автор пригодницької дилогії про Остапа і Даринку зустрівся з школярами загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15.

 • Зустріч «Граней-Т» з учнями школи № 27

  23 березня видавництво «Грані-Т» завітало до ЗОШ № 27, де представник видавництва зустрілася з учнями четвертих класів.

 • Спілкування з Євгенією Кононенко в СШ № 115

  17 грудня відома українська письменниця Євгенія Кононенко зустрілась з учнями четвертих і десятих класів київської спеціалізованої школи № 115.

 • Андрій Бачинський спілкувався з учнями Львова про пригоди і канікули

  19 квітня у філії № 36 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова відбулась зустріч відомого українського письменника Андрія Бачинського, автора книг «Канікули Остапа і Даринки» та «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки» з учнями четвертих класів НВК школи-садка «Софія».

 • Іван Андрусяк розповів дітлахам про те, яким було Різдво, коли він сам був дитиною

  Напередодні свята Миколайчика найкращим подарунком для кількох десятків столичних школяриків стала зустріч з письменником Іваном Андрусяком в бібліотеці ім. Сергієнка для дітей.

 • Як Іван Андрусяк учив п’ятикласників дражнитись і втілювати свої мрії

  Сьогодні, 11 вересня, Національний музей літератури України запросив до себе зовсім не музейного, тобто не серйозного, а дуже навіть капосного й улюбленого письменника всіх розбишак Івана Андрусяка. На розмову про книжки та дражнилки приїхало одразу два класи непосидюх з Київського суспільно-гуманітарного ліцею.

 • Як Леся, Володя і Ґава до ліцеїстів у гості ходили

  Вчора, 18 вересня, київський ліцей № 157 приймав у себе трьох незвичайних гостей: письменницю Лесю Воронину, художника Володимира Штанка та пані Ґаву. Зустріч розпочалась майже вчасно, тобто об 11:11. Майже, бо підступні синьоморди зробили все можливе, аби гості не могли дістатися визначеного місця вчасно.

 • Свято бібліотеки в ЗОШ № 13 м. Ірпеня

  30 вересня всі бібліотеки та бібліотечки, їхні працівники та читачі святкували Всеукраїнський день бібліотек. «Грані-Т» вирішили особисто привітати одну зі шкільних бібліотек, а саме бібліотеку та школярів ЗОШ I-III ступенів № 13 м. Ірпеня.

 • Зустріч із Оксаною Лущевською в рідному місті письменниці

  12 грудня в Тальнівській загальноосвітній школі-гімназії I-III ступенів №1 відбулася зустріч із письменницею Оксаною Лущевською.

 • Чотири зустрічі з «Гранями-Т» в СШ № 112

  Цими днями в київській спеціалізованій школі № 112 триває тиждень молодших класів.

 • Зустріч Івана Андрусяка з «аками» і «беками»

  Сьогодні в День української мови і писемності учнів третіх класів привітали батьки, вчителі і видавництво «Грані-Т», влаштувавши першу в їхньому житті зустріч зі справжнім письменником.

 • Наталя та Валерій Лапікури на святі вишиванки

  У четвер, 8 листопада, відбулася щира розмова семикласників із письменниками Валерієм та Наталею Лапікурами в ліцеї «Наукова зміна».

 • «Книжкові зустрічі в областях» у жовтні

  У жовтні львівські учні мали змогу поспілкуватися з письменниками Наталкою Малетич та Андрієм Бачинським і отримати книжки «Граней-Т» з автографом автора.

 • Як Іван Андрусяк учив «Наукову зміну» зайчиків робити

  Сьогодні, 6 листопада, в рамках тижня української мови і писемності в ліцеї «Наукова зміна» відбулася зустріч найменших учнів цього закладу з Іваном Андрусяком.

 • Ірен Роздобудько відкрила тиждень української мови та писемності

  Цими днями в українських школах розпочинається тиждень української мови та писемності . З цієї нагоди до ліцею «Наукова зміна» завітала відома сучасна письменниця Ірен Роздобудько зі своєю новою книжкою «Арсен».

 • Розмова з п’ятими класами про те, як НЕ спалити школу

  Ох і капосні п’ятикласники часом трапляються. Веселі, розумні, жваві, кмітливі, але ж капосні, як і має бути! Певно, саме для таких учнів письменник Іван Андрусяк створив повістину «Стефа і її Чакалка».

about/newsabout/news/1321