13 травня в Інституті журналістики пройшла Дискусія книжкових ілюстраторів. На зустрічі «дискутували» Анна Сарвіра, Надія Дойчева-Бут та Олег Петренко-Заневський. Усі зацікавлені мали можливість дізнатися, у чому полягає специфіка створення ілюстрацій для книг.

 

Зліва направо Анна Сарвіра, ілюструвала книжку «Мишкові Миші» Галини Вдовиченко, «Неслухняний дідусь» Міхаїла Яснова та інші, Надія Дойчева-БутПригоди на острові Клаварен» Ірен Роздобудько, «М’яке і пухнасте» Івана Андрусяка та багато інших) та Олег Петренко-Заневський.

 

Сарвіра Анна Художниця
Вдовиченко Галина Письменниця, редактор
Яснов Михаїл Поет, перекладач, дитячий письменник
Роздобудько Ірен Письменниця, журналіст, редактор
Андрусяк Іван Письменник, журналіст
 • Зустріч з читачами
 • 16 травня 2011
 • Пов`язані матеріали

 • Іван Андрусяк познайомився з букітерами-книгонямками

  17 квітня у столичній кав’ярні «Moka» відбулася четверта зустріч поціновувачів друкованих книжок у рамках проекту «Букітери». Про книжкове дитинство і книжки для малечі з київськими «букітерами» (а по-нашому – книгонямками) поспілкувався письменник, літературний редактор «Граней-Т» Іван Андрусяк.

 • Леся Воронина зустрілася із читачами бібліотеки імені П. Усенка

  23 березня в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги письменниця Леся Воронина зустрілася із допитливими читачами Київської районної бібліотеки для дітей імені П. Усенка. Пані Леся розповіла про свої книги, що вийшли у серіях «Граней-Т» «Сучасна дитяча проза», «Життя видатних дітей» та «Дівчата зі спорту», але традиційно на найцікавішому її розповідь обривалася. «Щоб лишилося бажання дочитати книжку до кінця», – пояснила авторка.

 • Ушкалов vs Забужко: дискусія професійних читачів

  3 лютого у столичному Будинку кіно літературознавець Леонід Ушкалов та письменниця Оксана Забужко дискутували про бароко, класику, український Ренесанс та філологічні школи. Дискусія відбулася у рамках презентації книги Леоніда Ушкалова «Від бароко до постмодерну» (серія «De profundis»). Пропонуємо фотозвіт із зустрічі і два погляди — науковця і письменника — на читання літератури.

 • Зустріч з Євгенією Кононенко в бібліотеці ім. П. Вершигори

  Сьогодні в бібліотеці ім. П. Вершигори для дітей відбулась зустріч п’ятикласників з відомою письменницею і перекладачкою Євгенією Кононенко.

 • 15-16 грудня відбулися зустрічі з упорядниками антології «Вертиголов та інші політичні тварини»

  Над книгою працювало багато перекладачів і упорядників. Серед них Неля Ваховська та Олександра Григоренко, які представили антологію читачам Івано-Франківська та Чернівців. «Вертиголов та інші політичні тварини» цікаве та незвичне видання для людей, яких цікавить германістика та зокрема літературознавство періоду об’єднання Східної та Західної Німеччини після падіння Берлінського муру, тенденції розвитку в літературній об’єднаній країні.

 • Анатолій Дністровий: «Книгарням загрожує те саме, що й магазинам мобільних телефонів»

  15 жовтня в Тернополі під час зустрічі з читачами в книгарні «Дім книги» (вул. Коперника, 1) видавництва «Навчальна книга Богдан» письменник і PR-директор видавництва «Грані-Т» Анатолій Дністровий заявив, що сучасна українська книга, її виробництво та креативний супровід все більше залежатимуть від нових інформаційних та соціокультурних умов і трендів.

 • Презентації у Івано-Франківську та Тернополі

  20 й 21 березня у Тернополі та Івано-Франківську відбудуться зустрічі, ініційовані видавництвом «Грані-Т».

 • Зустріч у Дніпропетровську

  19 листопада о 10:20, у Центральній міській бібліотеці, що знаходиться на проспекті Воронцова, 3 (Дніпропетровськ), відбулася зустріч Івана Андрусяка та Лесі Пархоменко зі школярами та бібліотекарями.

 • Відбулась зустріч з Лесею Ворониною

  22 жовтня, о 12:30 у Національному музеї літератури України, що по вул. Богдана Хмельницього, 11, відбулась зустріч учнів шкіл з відомою українською дитячою письменницею Лесею Ворониною.

 • Зустріч із Зіркою Мензатюк

  20 травня о 16:00 у літературному кафе Центру «Українська книга» (м. Чернівці, Центральна площа, 10) розпочнеться зустріч із відомою українською дитячою письменницею Зіркою Мензатюк.

 • Тереза Проць зустрілася із членами молодіжних християнських організацій міста Тернополя

  28 червня Тереза Проць та «Грані-Т» зустрілися із членами молодіжних християнських організацій і спільнот міста Тернополя. На зустрічах, окрім інших книг видавництва, пані Тереза презентувала й свою книгу «П’ять дарів».

 • У Варшаві і Кракові презентували книги видавництва «Грані-Т»

  На початку цього тижня відбувся ряд презентацій видавництва «Грані-Т», а також зустрічі із відомою українською письменницею Євгенією Кононенко у Республіці Польща. Так, 23 травня 2011 року у варшавській книгарні-кав’ярні «Тарабук» представник видавництва Тарас Яценко разом із авторкою Євгенією Кононенко презентували книжкові новинки 2011 року, зокрема книгу «Героїні та герої», яка містить провокативні, часом відверто епатажні есеї, присвячені постатям української та світової культури. Присутні на зустрічі представники українських організацій Польщі, української газети «Наше слово» та Посольства України у Республіці Польща задавали низку запитань письменниці, дискутували на тему сучасних українських героїв та представлення української книги у Польщі. Наступного дня, 24 травня, Євгенія Кононенко зустрілася зі студентами і викладачами кафедри україністики Інституту східнослов’янської філології Ягелонського університету у Кракові.

 • Олена Мовчан у прямому ефірі у програмі «Зустрічі»

  31 травня в прямому ефірі у програмі «Зустрічі» Київської державної регіональної телерадіокомпанії слухачі матимуть можливість поспілкуватися з головним редактором видавництва «Грані-Т» Оленою Мовчан, яка розповість про видавничі новинки та найсвіжіші події із життя видавництва. Автор найцікавіших запитань у прямому ефірі отримає у подарунок книги видавництва «Грані-Т».

 • Олександр Євтушенко в прямому ефірі в програмі «Добридень»

  31 травня в прямому ефірі в програмі «Добридень» Першого каналу Українського радіо слухачі матимуть унікальну можливість поспілкуватися з мистецтвознавцем, музичним критиком Олександром Євтушенком та головним редактором видавництва «Грані-Т» Оленою Мовчан. А темою передачі буде вихід у світ збірки статей та есеїв Олександра Євтушенка «Україна IN ROCK» (серія есеїстики «De profundis» видавництва «Грані-Т»).

 • Подружжя Лапікурів провело у Харкові ряд зустрічей

  19 травня у Харкові відбулися довгоочікувані зустрічі з письменницьким подружжям Валерієм та Наталією Лапікурами, організовані видавництвом «Грані-Т».

 • Видавництво «Грані-Т» разом із Євгенією Кононенко проведуть ряд презентацій у Польщі

  23 травня 2011 року о 19.00 год. у Варшаві (книгарня-кав’ярня «Тарабук», вул. Броварна, 6) відбудеться презентація київського видавництва «Грані-Т», яке на сьогодні є одним із лідерів українського книжкового ринку. Представники видавництва презентуватимуть найпопулярніші книжкові серії та книги, що стали переможцями багатьох українських і міжнародних конкурсів, а також літературні новинки 2011 року. Водночас відбудеться презентація книги відомої сучасної української письменниці Євгенії Кононенко «Героїні та герої», яка містить провокативні, часом відверто епатажні есеї, присвячені героям і героїням української та світової культури. А 24 травня о 15.00 год. відбудеться зустріч письменниці зі студентами на кафедрі україністики Інституту східнослов"янської філології Ягеллонського університету у Кракові.  

 • Валерій та Наталя Лапікури завітають до Харкова

  19 травня у Харкові відбудеться ряд зустрічей із Валерієм та Наталею Лапікурами.

 • Андрій Бачинський презентує книгу в Тернополі

  Завтра, 24 травня, Андрій Бачинський, автор книги «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки», завітає до Тернополя, де проведе ряд зустрічей.

 • Андрій Бачинський та Андрій Кокотюха відвідали Трускавець

  У Трускавці відбулися зустрічі з Андрієм Бачинським та Андрієм Кокотюхою.

 • Зустріч у Клубі Творчої Молоді

  16 червня в приміщенні видавництва «Смолоскип» відбулося чергове зібрання Клубу Творчої Молоді на чолі з Романом Скибою.

 • Вечір японської поезії у Чернівцях

  9 червня о 17:30 у «Literatur Café» культурно-мистецького центру «Українська Книга» (м. Чернівці, Центральна площа, 10) відбувся вечір, присвячений японській поезії. На вечорі шеф-редактор видавництва «Грані-Т» Діана Клочко презентувала книги японської літератури, видані видавництвом «Грані-Т, зокрема, «Україна-Японія: дерев’яна архітектура».

 • Презентація в «Українській книгарні»

  28 травня видавництво «Грані-Т» завітало із презентацією до «Української книгарні» (м. Стрий, вул. Народна, 8, Народний дім). Видавництво представляла піар-менеджер Леся Пархоменко та письменниця Анастасія Крачковська.

 • День української книги в Одесі

  20 травня в бібліотеці ім. Маяковського (м. Одеса) відбулась презентація книг Олександра Макарова та Олексія Надемлінського, присвячена Дню української книги в Одесі.

 • Ірен Роздобудько у Музеї літератури

  20 травня о 12:00  у Національному музеї літератури (що по вул. Богдана Хмельницького, 11) відбудеться зустріч письменниці Ірен Роздобудько (авторки таких книг «Грані-Т» як «Коли оживають ляльки» та Ірен Роздобудько про Блеза Паскаля, Вольфі Моцарта, Ганса Андерсена, Катрусю Білокур та Чарлі Чапліна) зі школярами.

 • Ірен Роздобудько та Наталка Шевченко у Запоріжжі

  21-22 травня триватиме творче відрядження відомих письменниць  Ірен Роздобудько та Наталки Шевченко до Запоріжжя.

about/newsabout/news/1264