24 травня — 1 червня запрошуємо всіх великих і маленьких читачів відвідати стенд видавництва «Грані-Т» під час фестивалю «Книжковий Арсенал».

На вас чекають нові й старі улюблені книжки, семінари для батьків, лекції і дискусії, майстер-класи й зустрічі з письменниками, «Городецький-квест» і «Підвішена книжка» тощо. Реєструйтеся на обрану подію на сайті видавництва «Грані-Т» — для постійних читачів вхід на фестиваль вільний!

25 травня, субота (дитячий день)

11:00 «Мишковий день»: зустріч із письменницею Галиною Вдовиченко, авторкою книги «Мишкові миші», читання, інсценізація за мотивами книжки.

13:00 «Книготерапія»: як навчитися поважати свою дитину — семінар для батьків про особливості дитячої психології, особливе місце дитини в сім’ї і її право на повагу з боку дорослих. Проводить Марія Макуха, психолог.

(Усі заходи відбудуться на майданчику «Територія творчості».)

Також на стенді видавництва «Грані-Т» у цей день відбуватиметься «BOOK-КВЕСТ» від Національної бібліотеки України для дітей. Зареєструйте свою сім’ю для участі у квесті й вигравайте смачнючу книжку Івана Андрусяка «Вісім днів із життя Бурундука», що ввійшла до списку «Білі ворони 2013».

26 травня, неділя (дитячий день)

13:00 «Катрусин день»: зустріч із дитячим письменником Іваном Андрусяком, презентація нової психологічної повісті для дошкільнят «Пінгвінік», майстер-клас із малювання пінгвінів – проводить художниця Олена Шикура.

14:00 «Книготерапія»: казки П’ятинки — зустріч із письменницею Дзвінкою Матіяш і художницею Наталею Пастушенко, розмова про любов і дружбу, майстер-клас для дітей із малювання.

15:00 «Книготерапія»: як бути батьками підлітка» — семінар для батьків про особливості психології підлітків та дорослішання. Проводить Марія Будя, психолог, дитячий психотерапевт.

(Усі заходи відбудуться на майданчику «Територія творчості».)

28 травня, вівторок

18:00 Гра в класики: хто з сучасників залишиться в українській літературі? Учасники: Віра Агеєва, Вано Крюґер. Модерує Ростислав Семків. (Зала 1)

29 травня, середа

16:30 Лекторій. Тамара Гундорова. Транзитна культура: симптоми і травми. Презентація книжки «Транзитна культура» (Зала 2).

31 травня, п'ятниця

15:00 Городецький-квест. Нагородження переможців (Зала 1)

1 червня, субота (дитячий день)

12:00 «Віршолюбики: від музи до музики» — презентація музичного альбому «Віршолюбики»: українські музиканти на чолі з Едуардом «Ділею» Приступою виконують пісні на дитячі вірші сучасних українських і зарубіжних поетів із серій видавництва «Грані-Т» (Дитяча сцена).

Дорослий квиток на один день — 20 грн.

Пільговий (студенти, пенсіонери) — 10 грн.

Абонемент на всі дні фестивалю — 50 грн.

У будні з 11:00 до 14:00 — вхід безплатний, у понеділок 27 травня — вхід безплатний.

Для дітей вхід завжди безплатний!

Музейним працівникам, членам спілки художників, військовослужбовцям строкової служби, інвалідам 1, 2 групи — безплатно (за наявності посвідчення).

Також читачі можуть зареєструватися для безкоштовного входу, надіславши свої ім'я і прізвище, контактні дані, дати та назви подій, які бажає відвідати із поміткою «Активний читач» на адресу expo@artarsenal.gov.ua.

Вдовиченко Галина Письменниця, редактор
Шикура Олена Художниця
Матіяш Дзвінка Письменниця, перекладач
Андрусяк Іван Письменник, журналіст
Гундорова Тамара Літературознавець, культоролог
Агеєва Віра Літературознавець, критик, доктор філологічних наук
 • дітей будь-якого віку
 • 01 червня 2013
 • Новини

 • Літні «Віршолюбики»

  6 липня, напередодні свята Івана Купала, в Літературно-меморіальному музеї Павла Тичини за підтримки Мистецького об’єднання «ОstаNNя барикада» відбулися традиційні дитячі читання «Граней-Т». Читання для малечі – справа настільки відповідальна і важлива, що відомі «барикадівці» Олесь Доній, Світлана Поваляєва, Павло Коробчук та Яна Конотоп прийшли на читання з-під стін Українського дому, де в ці дні тривають протестні акції проти нового мовного закону.

 • Марія Макуха: «Любіть дитину в собі, й ваш вибір завжди буде бездоганним»

  Нещодавно на нашому видавничому сайті експерти «Граней-Т» відповідали на запитання «На що слід звертати увагу, обираючи книги для дітей?» Таким чином письменники, художники, журналісти, психологи та методисти визначали найголовніші критерії, за якими варто обирати книги для дітей. Як виявилось, це зовсім непросто, але надзвичайно важливо – усвідомлювати значимість цього вибору. Насамкінець, підсумовуючи сказане нашими експертами, свої поради дає магістр психолгіїї, психотерапевт, мама трьох дітей Марія Макуха.

 • У видавництві «Грані-Т» побачила світ «Транзитна культура» Тамари Гундорової

  Колекція літературознавчих і культурологічних книг «Граней-Т» з нашої інтелектуальної серії «De profundis» поповнилася напрочуд гострим, актуальним і дискусійним томом. До проекту долучається один із найавторитетніших сучасних українських учених-гуманітаристів – доктор філологічних наук, член-кореспондент Національної Академії наук України, завідувач відділу теорії літератури Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України Тамара Гундорова.

 • Чути і бачити

 • Музичні віршолюбики. Приспів. Каша Сальцова

  Каша Сальцова із гурту «Крихітка» вірші... діставала із торбинки. Саме там заховалися герої віршів Юрія Бедрика та Леоніда Сороки - мандаринка, дзиґа, дракончик і краватка-метелик.

 • Музичні віршолюбики. Діля та гурт «Астарта»

  Гурт «Астарта» вчив дітей добирати правильні імена для їхніх котиків, а ще грати у гру, яка допоможе їм швидше прокидатися зранку...

 • Віра Агеєва про "Апологію модерну"

  Літературознавець, професор Києво-Могилянської Академії Віра Агеєва розповідає про свою книжку "Апологія модерну: обрис ХХ віку"

about/eventsabout/events/3368