21 квітня «Грані-Т» спільно з мережею родинних ресторанів «Борщ» презентують смачну книжку Лани Світанкової та Оксани Лущевської «Солька і кухар Тара-пата». Презентація книжки для всієї родини, в якій під однією обкладинкою помістилися цікавезна повість, добірка рецептів, записничок і правила сервірування столу, проходитиме в сімейній атмосфері. На всіх відвідувачів чекають кулінарні майстер-класи, конкурси, вікторини – і, звісно, дуже смачне частування та чаювання!
«Солька і кухар Тара-пата» – перша художня кулінарна книжка для сімейного читання (і активного використання на кухні). «Готували» цю смакоту журналіст, блоґер, кулінар Лана Світанкова, письменниця Оксана Лущевська, художниця Ольга Гаврилова і видавництво «Грані-Т». Їм вдалося створити справжній кулінарний шедевр, до якого входить багато смачних інґредієнтів: цікавезна повість, розкішні ілюстрації, рецепти 30 страв, сторінки для записування улюблених сімейних рецептів, правила сервірування столу і навіть дві закладки.

Ця книжка, переконані автори, має сприяти не лише прилученню дитини до таємничого світу кулінарії, а й зблизить родину, адже в приготуванні та смакуванні їжі важать передовсім настрій та атмосфера.

На презентації смачнючої книжки авторка Лана Світанкова та шеф-кухар ресторану «Борщ» Сергій Мамайсуров навчать діток готувати сонячні й кучеряві канапки, трав’яний чай та фруктовий молочний коктейль. Після того, як усе, що приготували кухарі, буде з’їдене й випите, на всіх юних кулінарів чекають кулінарні конкурси та вікторини.

І ще одна смачна новина: лише на презентації книжку «Солька і кухар Тара-пата» можна буде придбати за акційною ціною 85 грн (звичайна ціна – 100 грн).

Усім батькам та дітям, хто хоче смачно провести вихідний день, потрібно зареєструватися: тел. 095 317 32 24 або press_grani@ukr.net (Тетяна Терен).

Реєстрація ЗМІ проводиться за телефоном: 067 424 13 04 або pr@klo.ua (Поліна Башкіна).

21 квітня (субота) 13:00
Ресторан «Борщ»
Броварський п-т, 31/33
(на заправці «КЛО», станція метро «Дарниця»)

Контакт:
Тетяна Терен                                                               Поліна Башкіна
095 317 32 24                                                              067 424 13 04
(044) 200 12 57                                                           (044) 494 31 11
press_grani@ukr.net                                                     pr@klo.ua
www.grani-t.com.ua                                                      www.klo.ua

Інформація про «Грані-Т»

«Грані-Т» — українське видавництво, засноване 2006 року. Спеціалізується на дитячій та культурологічній літературі. На сьогодні у видавництві вийшло близько 400 книг для дітей та дорослих. Кредо «Граней-Т»: «Ми робимо більше ніж книги! Ми творимо те, що зріднює людей!». Найпопулярніші серії: «Сучасна дитяча проза», «Життя видатних дітей», «Сучасна дитяча поезія», «De profundis», «Книготерапія» та ін. Видавництво «Грані-Т» активно бере участь у різноманітних виставках та благодійних акціях, є переможцем численних вітчизняних і міжнародних книжкових конкурсів.


Інформація про мережу ресторанів «Борщ»

Мережа ресторанів «Борщ» розташована у столичній мережі АЗС «КЛО» та нараховує 10 закладів. Домашня кухня, повноцінне ресторанне, а головне – швидке обслуговування, наявність wi-fi, широка карта напоїв, приготування «з-під ножа» тільки зі свіжих продуктів і ціни нижче середнього вигідно вирізняють «Борщі» від столичних кафе.

м. Київ, вул.Н.Трублаїні, 1б, (044) 494 49 73
м. Київ, пр-т Визволителів, 1а, (044) 291 00 77
м. Київ, вул. Велика Кільцева, 2а (біля Billa), (044) 405 38 99
м. Київ, Броварский пр-т., 31/33, (044) 291 56 40
91-й км траси Київ - Харьків, с. Жовтневе, (067) 586 45 05
40-й км автошляху Біла Церква - Тараща, с. Довгалівське, (067) 217 63 06
20-й км траси Київ - Житомир (за КПП), с. Стоянка, (044) 406 06 80
м. Коростишів, вул. Більшовицька, 151, (04130) 561 11
75-й км траси Київ - Житомир, с. Кочерів, (067) 218 04 48
м. Житомир, вул. Баранова, 55, (0412) 42 79 37

Інформація про мережу АЗС «КЛО»

Столична мережа АЗС «КЛО» більш ніж 18 років представлена на ринку нафтопродуктів України.  Сьогодні під брендом «КЛО» працює 52 сучасні АЗК, у тому числі бункерувальник для заправки судів малого флоту, із власними магазинами, мийками та ресторанами «Борщ» у Києві, Київській, Житомирській і Чернігівській областях.

учасник– Світанкова Лана
 • Ресторан «Борщ» Броварський п-т, 31/33
 • за реєстрацією
 • 21 квітня 2012 , 13:00
 • Про нас пишуть

 • Оксана Лущевська: «Найпростіша разом створена страва — це спілкування»

  На шпальтах газети «День» за 1 червня можна прочитати кулінарне інтерв’ю Лесі Шаповал з однією зі співавторок смачної повісті «Солька і кухар Тара-пата» Оксаною Лущевською. Це подарункове видання вже встигло здобути свою першу відзнаку на IX Міжнародному конкурсі «Мистецтво книги», що пройшов цього року в Астані. Про особливості, кулінарні секрети та сюрпризи смачної повісті від «Граней-Т» читайте далі.

 • Оксана Лущевська знайомить з головним чоловіком кулінарної книжки «Солька і кухар Тара-пата»

  Нещодавно світ побачила перша українська кулінарна книжка «Солька і кухар тара-пата», якою вже встигли посмакувати дітлахи і дорослі на презентації «Граней-Т». З дітлахами зустрілась одна з авторок смачної повісті Лана Світанкова. Разом вони гралися із «загадковим» печивом, перебирали зелень і квасолю, готували і смакували канапки. На жаль, познайомитися з головним героєм повісті кухарем Тара-патою так і не вдалося. Виправити цю несправедливість взялася друга авторка подарункової кулінарної книжки Оксана Лущевська.

 • Чути і бачити

 • Буктрейлер до книжки «Солька і кухар Тара-пата»

  Смакота — річ, звісно, дуже приємна, однак не така проста, як здається на перший погляд. Бо що, скажімо, у вас передовсім асоціюється зі словом «смакувати»?

 • ?:label_theme_event

 • «Грані-Т» та МО «Остання барикада» презентують «Корабель дурнів» Себастіана Бранта і Юрія Чаришнікова

  24 травня в Національній парламентській бібліотеці України «Грані-Т» та мистецьке об’єднання «ОстаNNя барикада» презентують подарункове видання поеми німецького сатирика XV століття  Себастіана Бранта «Корабель дурнів». 23 травня в арт-ґалареї бібліотеки почне діяти виставка ілюстрацій до цієї книжки одного з найвідоміших сучасних українських художників-графіків Юрія Чаришнікова. Участь у презентації та відкритті виставки візьмуть головний редактор «Граней-Т» Олена Мовчан, доктор мистецтвознавства Ольга Лагутенко, арт-критик Марія Хрущак та актори Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

 • Путівники «Польські замки і резиденції» презентують в Житомирі і Черкасах

  14-15 травня видавництво «Грані-Т» та Польський інститут у Києві представлятимуть путівники відомого мандрівника і журналіста Дмитра Антонюка, присвячені польським замкам і резиденціям на території України. Презентації вже відбулись у сімох містах України: Києві, Кам’янці-Подільському, Вінниці, Тернополі, Івано-Франківську, Львові та Луцьку. Путівник викликав неабияке зацікавлення у непосидюх та пізнавачів рідного краю в різних куточках України, адже замки й палаци – найтаємничіша архітектура, від якої віє живим духом старовини. Вони хвилюють уяву і старанно оберігають свої таємниці, чимало з яких іще можна відкрити. Виявляється, що їх збереглося в Україні набагато більше, ніж прийнято вважати.

 • Іван Андрусяк презентує нову «капосну» книжку «Вісім днів із життя Бурундука»

  17 березня о 12:00 у столичному руському клубі «КультРа» відомий письменник, літературний редактор «Граней-Т», улюбленець дітлахів Іван Андрусяк презентує нову бешкетницьку книжку «Вісім днів із життя Бурундука». Це – шкільна історія, повість із життя сучасних українських школярів, яка оповідає про їхні реальні клопоти й радощі, каверзи й успіхи, мрії та способи їх осягнення. Прототипом головного героя книжки став сам Іван Андрусяк… у дитячі роки.

 • «Грані-Т» презентує книжку про дитинство духовних лідерів у храмі Святого Василія Великого

  4 березня о 13:30 у столичному храмі Святого Василія Великого (УГКЦ) відбудеться презентація книжки Наталії Пуряєвої про дитинство Омельяна Ковча, Івана Павла ІІ, Олександра Меня, Далай-ламу XIV та Валерія Марченка («Грані-Т», серія «Життя видатних дітей»).

 • Леонід Ушкалов та Оксана Забужко подискутують про плоди читання

   «Плоди читання» – саме таку назву має літературна дискусія, яку 3 лютого о 19:00 проведуть у столичному Будинку кіно літературознавець Леонід Ушкалов та письменниця Оксана Забужко. Приводом для дискусії стала нова книжка професора Ушкалова «Від бароко до постмодерну», яка вийшла в серії «De profundis» видавництва «Грані-Т».

 • «Грані-Т» презентують книгу без автора «Людина в (м)асьці»

  19 грудня в Будинку «Смолоскип» видавництво «Грані-Т» презентують «Людина в (м)асьці» – книгу без автора...  

 • Ірина Славінська відвідає Львів

  1 грудня 2011 року перекладач, критик і журналіст Ірина Славінська відвідає Львів, де презентуватиме перший переклад в Україні вибраних есеїв Сьорана «Допінґ духу», що побачив світ у видавнитцві «Грані-Т».

 • Антологію німецької літератури після Повороту буде презентовано в п’яти містах України

  Видавництво «Грані-Т», Ґете-інститут та онлайн-журнал PROSTORY запрошують на презентації антології німецької літератури 90-х «Вертиголов та інші політичні тварини», які відбудуться в Донецьку, Луганську, Харкові, Івано-Франківську та Чернівцях.

 • «Грані-Т» презентують «Історію японської архітектури і мистецтва» Галини Шевцової

  30 листопада в Українсько-Японському Центрі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» видавництво «Грані-Т» проводить презентацію книги-альбому «Історія японської архітектури і мистецтва» знаного дослідника історії української та японської архітектури, кандидата архітектури, PhD, фотохудожника Галини Шевцової.

 • Фома та «Грані-Т» презентують «Україна IN ROCK» Олександра Євтушенка

  28 листопада в книжковій кав´ярні «Бабуїн» видавництво «Грані-Т» презентує нову книгу музичного критика та мистецтвознавця Олександра Євтушенка «Україна IN ROCK».

 • Галина Ткачук і «Грані-Т» відвідають Херсон

  30 вересня письменниця Галина Ткачук та видавнитво «Грані-Т» відвідають місто Херсон. Гості презентуватимуть дитячу книгу письменниці – пригодницьку повість «Вікно до собаки» (перша премія конкурсу «Золотий лелека»).

 • Відбудеться презентація книги Ольги Лагутенко «Українська графіка ХХ століття»

  4 жовтня із 18:00 по 20:00 у Київському міському Будинку вчителя (Київ, вул. Володимирська, 57) відбудеться презентація книги Ольги Лагутенко «Українська графіка ХХ століття».

 • 22 жовтня «Грані-Т» проводять зустріч із Тимоті Снайдером та презентують дві його книги

  22 жовтня у столичному Будинку вчителя видавництво «Грані-Т» спільно з Польським інститутом у Києві та Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» проводять зустріч із відомим американським істориком, професором Єльського університету Тимоті Снайдером. В рамках зустрічі з українськими читачами відбудеться презентація одразу двох книг автора «Криваві землі» та «Червоний Князь».

 • Запрошуємо у Національну бібліотеку України для дітей

  13 жовтня о 12:00 у приміщенні Національної бібліотеки України для дітей (м. Київ, вул. Баумана, 60) відбудеться зустріч за участі Катерини Єгорушкіної, дитячого казко- та книго терапевта, авторки коментаря для дорослих у книзі «Золота вежа» Клауса Гаґерупа, та видавництва «Грані-Т».

about/eventsabout/events/1727