Пропонуємо нашим читачам графік заходів «Грані-Т» на Чотирнадцятому Київському міжнародному книжковому ярмарку «МЕДВІН».
11 листопада, п´ятниця:

11:00 – 12:00 Автограф-сесія Анатолія Дністрового (стенд видавництва «Грані-Т»).

13:00 – 14:00 Автограф-сесія Івана Андрусяка (стенд видавництва «Грані-Т»).

16:00 – 17:00 Автограф-сесія Валерія та Наталі Лапікур (стенд видавництва «Грані-Т»).

12 листопада, субота:

11:00 – 12:00 Презентація та обговорення книги «Допінґ духу» Сьорана (Еміля Чорана) за участю перекладачки Ірини Славінської (ауд. 209).

13:00 – 14:00 Автограф-сесія Галини Ткачук (стенд видавництва «Грані-Т»).

14:00 – 15:00 Презентація та обговорення книг «Червоний Князь» і «Криваві землі» Тимоті Снайдера. Модератор – Анатолій Дністровий (ауд. 303).

16:00 – 17:00 Автограф-сесія Ольги Лагутенко (стенд видавництва «Грані-Т»).

17:00 – 18:00 Презентація та обговорення книги «Українська графіка ХХ століття» Ольги Лагутенко. Модератор – Анатолій Дністровий (ауд. 303).

 • м. Київ, вул. Фізкультури, 1 (Експоцентр «Спортивний»)
 • 11 листопада 2011 , 11:00
 • Про нас пишуть

 • Книжка Тимоті Снайдера для людства про Україну і не тільки

  Українське видання «Криваві землі» викликало неабиякий резонанс серед вітчизняних фахівців з історії, політики та пересічних читачів, адже події, описані в цій книжці, більшість свідомих дорослих читачів пам’ятає не з книжок. Жахіття війни, Голодомору та репресій переказували ще бабусі-дідусі, які все це бачили на власні очі, тож не дивно, що ця Історія продовжує нас хвилювати. Власні враження та роздуми щодо історичної монографії єльського професора виклав журналіст Тарас Альберда на порталі ХайВей.

 • Тимоті Снайдер отримав премію за книгу «Криваві землі»

  Як зазначає книжковий портал «Буквоїд», 14 березня на офіційній церемонії відкриття щорічного книжкового ярмарку у Ляйпцигу Тимоті Снайдеру вручено премію за європейське взаєморозуміння 2012 року. Американський історик, професор Єльського університету, фахівець з історії Східної Європи отримав премію за книгу «Криваві землі». Нещодавно «Грані-Т» переклали і надрукували цей світовий бестселер українською мовою. Над перекладом працювали Павло Грицак і Микола Климчук.

 • «Допінґ духу» для зимового вечора

  Люті морози сприяють інтелектуальному читанню українців, тож саме час познайомитись з вибраними творами знакового французького есеїста румунського походження Сьорана (Еміля Чорана). Адже саме його називають «інтелектуалом без властивостей» та філософом-скептиком. З новою рецензією на видання читачів знайомить «Друг читача» разом із Дмитром Дроздовським.

 • «Допінґ духу» — порція добірного інтелектуалізму в подарунок

  Art Ukraine запропонував свій перелік найкращих книжок, які не тільки стануть окрасою домашніх книжкових полиць, а й можуть потішити якісним і цікавим текстом. У топ 10 потрапило видання видавництво «Граней-Т» «Допінґ духу» — вибрані твори знакового французького есеїста румунського походження Сьорана (Еміля Чорана).

 • Террі Мартин: з Гарвардського обговорення книжки Тимоті Снайдера «Криваві землі»

  Портал «Грані-Т» з люб´язної згоди редакції часопису «Україна модерна» публікує фраґмент обговорення книжки Тимоті Снайдера «Криваві землі: Європа між Гітлером і Сталіном», що відбулося в Гарварді 8 березня 2011 року з ініціативи Українського дослідницького інституту та Центру російських і євразійських студій імені Дейвіса.

 • М’який і пухнастий Андрусяк

  В ідеалі, рецензії на дитячі книги мали б писати діти. Та, на жаль, не всі вони вміють писати, бо читати також не всі вміють.

 • «Пухнасті» вірші для малят

  Дорослій аудиторії Іван Андрусяк відомий поезією, дитячій – прозою.

 • Новини

 • Завершилася VII Київська міжнародна книжкова виставка

  18 серпня останній третій день VII Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку пройшов не менш насичено, ніж попередні. Потік людей не вщухав. І всі гості йшли від нашого стенду з книгами. 

 • Ольга Лагутенко: «Мистецтво не має бути одноманітним»

  Доктор мистецтвознавства Ольга Лагутенко говорить про злети й падіння української графіки в ХХ столітті та перспективи сьогодні.

 • Галина Ткачук запрошує всіх фантазерів до Клубу Ласла Здобича!

  Клуб Фантазерів Ласла Здобича – це творчий клуб для дітей молодшого та середнього шкільного віку, названий іменем мандрівного пса Ласла Здобича – героя книжки Галини Ткачук «Вікно до собаки» («Грані-Т», 20011).  Клуб запрошує до своїх лав усіх юних фантазерів та шукачів пригод!

 • Ірина Славінська прокоментувала фільм «Апокаліпсис по Сьорану»

  28 січня у книгарні «Чулан» показали румунський документальний фільм «Апокаліпсис по Сьорану». Кінопоказ став нагодою відсвяткувати появу в продажу збірки есеїв Еміля Чорана (Сьорана) «Допінґ духу». Фільм коментувала перекладач Ірина Славінська.

 • Ірина Славінська презентувала «Допінґ духу» у Дніпропетровську (ПОДКАСТ)

  21 січня в Дніпропетровську (галерея-книгарня «Чорна ящірка») відбулася презентація збірки есеїв Еміля Чорана / Сьорана «Допінґ духу». Участь у розмові взяла перекладачка представленої книжки Ірина Славінська. Модератором виступила Вікторія Наріжна – перекладачка та поетка.

 • Галина Ткачук: «Фантастика споконвіку є частиною реального життя»

  Нещодавно в серії «Сучасна дитяча проза» вийшла повість молодої письменниці Галини Ткачук «Вікно до собаки», яка здобула першу премію на конкурсі «Золотий лелека». В інтерв’ю «Граням-Т» пані Галина розповіла про те, як до неї приходять історії, чому дітям потрібна віра у фантастичне і на що слід зважати, коли пишеш для сучасних дітей.

 • Анатолій Дністровий: «Книгарням загрожує те саме, що й магазинам мобільних телефонів»

  15 жовтня в Тернополі під час зустрічі з читачами в книгарні «Дім книги» (вул. Коперника, 1) видавництва «Навчальна книга Богдан» письменник і PR-директор видавництва «Грані-Т» Анатолій Дністровий заявив, що сучасна українська книга, її виробництво та креативний супровід все більше залежатимуть від нових інформаційних та соціокультурних умов і трендів.

 • Вийшла книга Тимоті Снайдера про Вільгельма Габсбурґа (Василя Вишиваного)

  Книга відомого американського історика, професора Єльського університету Тимоті Снайдера присвячена непересічній постаті в історії Центральної та Східної Європи – Вільгельмові фон Габсбурґові. Ерцгерцоґ, родич австрійського цісаря, він обрав собі українську ідентичність і став леґендарним полковником Василем Вишиваним, Червоним Князем, який боровся за незалежність України в часи Першої і Другої світових воєн. Його вабили героїчні сторінки української історії, змагання українців за державність. Аж до своєї смерті за стінами Лук’янівської тюрми Києва влітку 1948 року він не втрачав надії посісти монарший престол у відновленій українській державі.

 • Анатолій Дністровий і видавництво «Грані-Т» відвідали Тернопіль

  16 червня київське видавництво «Грані-Т» і письменник Анатолій Дністровий зустрілися із тернопільськими читачами. Відбулося одразу три зустрічі – з викладачами та студентами Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та читачами у міській книгарні «Є». Київські гості презентували серію інтелектуальної есеїстики «De profundis», у рамках якої вийшли книги есе Юрія Іздрика, Івана Андрусяка, Євгенії Кононенко, Степана Процюка, істориків Ярослава Грицака, Романа Шпорлюка, літературознавців Леоніда Ушкалова, Віри Агеєвої та багатьох інших авторів.

 • «Письмо з околиці» у книгарні «Є»

  12 квітня в київській книгарні «Є» видавництво «Грані-Т» презентувало нову «хуліганську» книгу письменника Анатолія Дністрового «Письмо з околиці», що вийшла в серії есеїстки «De profundis».

 • Нестереотипний Дністровий проти «жаб усієї країни»

  12-го травня о 18:00 у Книгарні «Є», що у Києві на вул. Лисенка, 3, відбудеться презентація книги хулігансько-поштивих одкровень Анатолія Дністрового «Письмо з околиці» серії «De profundis» видавництва «Грані-Т». 

 • Вийшла нова книга есеїстики письменника Анатолія Дністрового «Письмо з околиці»

  До книги «Письмо з околиці» увійшли філософські мікроесеї, вибрані статті, записи з нотатника й блоґу, більшість із яких упродовж 2000–2009 років широко друкувалася в часописах та інтернет-виданнях.

 • Зустріч з Іваном Андрусяком в рамках проекту «Майстри сучасної класики»

  26 березня видавництво «Грані-Т» спільно з літературним об'єднанням «Кобзар» в рамках проекту «Майстри сучасної класики» провели зустріч учнів київського міського ліцею «Тріумф» із відомим поетом і дитячим письменником Іваном Андрусяком.

 • Дорогами Київщини. Валерій та Наталя Лапікури

  Видавництво «Грані-Т» в рамках конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» разом із Наталією та Валерієм Лапікурами  вирушили на зустрічі з дітьми до селищ Тараща та Рокитне Київської області.

 • Валерій та Наталія Лапікури у «Читайці»

  У «Читайці» відбувся черговий Суботник під №5 з відомими українськими письменниками Валерієм та Наталею Лапікурами.

 • «Актуальне інтерв'ю» з подружжям Лапікурів

  На нашому сайті з'явилося нове «Актуальне інтерв'ю». На питання відповідало подружжя Лапікурів, Валерій та Наталя, письменників, авторів книги Валерій i Наталя Лапікури Про Григорія Сковороду, Жана Анрі Фабра, Петра Котляревського, Івана Кожедуба, Михайла Остроградського.

 • Чути і бачити

 • Ольга Лагутенко про українську графіку 20 століття

  Ім’я Ольги Лагутенко, знаного дослідника українського мистецтва, зокрема графіки, не потребує представлення для фахових кіл. Вона автор низки досліджень, критичних статей і книг, що стосуються становлення українського візуального мистецтва в ХХ столітті.

 • Ірина Славінська та Тетяна Огаркова про Чьорана і його філософію

  Блискучий та емоційний стиліст, проникливий і контраверсійний філософ – він любив аналізувати парадокси і почасти навіть сам спричинявся до їх створення.

 • Тимоті Снайдер «Червоний Князь»

  Книга відомого американського історика, професора Єльського університету Тимоті Снайдера присвячена непересічній постаті в історії Центральної та Східної Європи – Вільгельмові фон Габсбурґові.

 • Тимоті Снайдер «Криваві землі»

  У серці Європи посеред ХХ століття нацистський та радянський режими вбили близько 14 мільйонів людей. Дослідження авторитетного американського історика Тимоті Снайдера узагальнює найтрагічніші сторінки в історії Східної Європи.

 • Анатолій Дністровий про "Парадокс любові" Брюкнера

  Письменник Анатолій Дністровий про книжку французького романіста та есеїста Паскаля Брюкнера «Парадокс любові»...

about/eventsabout/events/1438