Сьогодні, 3 грудня 2013, до Херсона з Києва прибув незвичайний вантаж – до обласної бібліотеки для дітей доставлено щедрий подарунок від видавництва «Грані-Т» - 48,5 тис. новеньких дитячих книжечок для поповнення фондів бібліотек області, для юних читачів Херсонщини!

Самі видавці про свої книги і свою працю кажуть так: «Наші книги неодмінно містять елементи, які виконують завдання розвитку дитини, пояснення реалій сучасності, й сприяють виробленню в маленького читача власного, індивідуального погляду на ці реалії. Наші дитячі книги «ростуть» разом із дітьми… Ми робимо більше ніж книги! Ми творимо те, що зріднює людей!»

95 назв творів улюблених дітворою сучасних авторів українською й російською мовами, видання, що побачили світ у найпопулярніших серіях видавництва – «Сучасна дитяча проза», «Життя видатних дітей», «Українська майстерня фантастики», «Класні комікси» (українська класична література у привабливому для дітей форматі – для першого знайомства), «Суперники», «Мультстудія»… І то все у кількості примірників (по 500 щонайменше!), якої буде достатньо, щоб кожна назва потрапила до усіх дитячих бібліотек області та публічних книгозбірень, що обслуговують дітей – насамперед сільських. Звичайно, в розподілі книжок серед бібліотек будуть певні пріоритети: перевагу матимуть ті книгозбірні, які найліпшим чином організували роботу юних бібліотечних волонтерів і найбільш активно працюють у обласній акції на підтримку дитячого читання «П’ять сходинок до успіху: увімкни бібліотеку!»

Бібліотекарі та юні читачі Херсонщини щиро вдячні за чудовий подарунок київському видавництву «Грані-Т», а також усім доброчинцям, що посприяли в його доставці за призначенням. Адже щоб привезти цей подарунок до нашого міста (майже 10 тонн вантажу!), знадобилася вантажівка-«фура» - і тут на допомогу прийшов наш земляк Володимир Анатолійович Демьохін, що нині мешкають у столиці. Розвантаження було б вельми складним без спеціальної техніки, - на виручку прийшов Херсонський морський торговельний порт і його директор Ткаченко Ігор Валентинович, надавши автонавантажувач.

 

А вже у класичному «ланцюжку», по якому книжки доправляли до місця тимчасового зберігання в книгосховищі обласної дитячої книгозбірні бібліотекарям допомагали читачі. Дякуємо усім, хто долучився до доброї справи!

 

Бібліотечний Миколай цьогоріч вже точно принесе подарунки юним читачам Херсонської області…

  • 05 грудня 2013
about/aboutusmediaabout/aboutusmedia/3537