Дорогі друзі

Ось уже понад 10 років ми працюємо для Вас і Ваших дітей, свідомі того, наскільки відповідально створювати сучасну книгу. Книгу, яка б допомагала – передусім дитині – пізнавати світ і себе в ньому.

Ми не маємо видавничу справу за самоціль, а прагнемо розширювати досвід людини, щоб вона почувалася впевнено й затишно. Щоб співжиття людей насичувалося новими якостями, інтересом до внутрішнього світу.

Наші книги формують риси нової соціокультурної ідентичності. Це інструмент розвитку та розширення позитивного досвіду і якісного читацького смаку ще з дитинства.

Для Вас і Ваших дітей працює молода енергійна команда однодумців, яка вивчає світовий досвід і поглиблює свої знання на практиці. Інноваційні та сміливі рішення забезпечують бездоганне втілення ориґінальних задумів.

Ми незмінно враховуємо досвід і потреби наших покупців, читачів і шанувальників, – тож переконані, що наші книги максимально сприяють розкриттю нових граней світу, смислів, образів і вражень.Ми певні своєї просвітницької місії, актуалізуючи вічні цінності в сучасному контексті.

Цінуємо зрозумілість і цілісність того, що робимо для фізичного, емоційного, культурного та духовного розвитку дитини, – відтак прагнемо, щоб наші книги відповідали потребам часу, а новаторство і яскрава індивідуальність підкріплювалися несподіваними ракурсами всіх складових видання.

Наші книги неодмінно містять елементи, які виконують завдання розвитку дитини, пояснення реалій сучасності, й сприяють виробленню в маленького читача власного, індивідуального погляду на ці реалії. Наші дитячі книги «ростуть» разом із дітьми.

Історія наших партнерських стосунків – це унікальний шлях вироблення та реалізації креативних ідей. Це творча історія кожної нашої книги, кожного нашого проекту, кожного діалогу з читачами.

Ми шануємо українських авторів – письменників, інтелектуалів, художників, дизайнерів – і створюємо їм комфортні умови для творчого й професійного зростання; стимулюємо їх і просуваємо їхню творчість.

У взаєминах із бізнес-партнерами цінуємо компетентність, змістовність і послідовність.

Сучасний світ безперервно змінюється, наповнюється новими смислами, явищами, процесами. Ми усвідомлюємо важливість адекватності книги до сучасності, – тож усе відповідальніше ставимося до своєї місії.

Ми робимо більше ніж книги! Ми творимо те, що зріднює людей!

ЯК З НАМИ ЗВ'ЯЗАТИСЯ

Безпосередньо:

вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10 (21-й пов.), ІІІ під'їзд
02140, м. Київ, Україна

Електронною поштою:

eksit@ukr.net

Телефоном:

067-659-63-33

Ми чекаємо на Ваші дзвінки
з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00


Де придбати


Новини

Про нас пишуть

 • Розмова про дитячі мрії

  Книжка має стати терапевтичною не тільки для дітей. Дорослим теж варто поглянути на себе збоку. Чи не кажуть вони своїм дітям так, як Богдасикова мама, маючи на увазі ставлення Марійки до «іграшкового» друга: «Я б дуже хотіла, щоб ти бодай трішки був схожий на ту дівчинку», – говорить вона. Основа основ виховання успішної та впевненої особистості в тому, щоб не порівнювати дитину з іншими, – це не лише образливо, а й руйнівно. Забігаючи наперед, скажу, що Богдасик не ображається, він упродовж усієї подорожі до Країни Мрій намагається розгадати мамині слова й іде в правильний бік: таки змінює своє ставлення до іграшок, друзів і мрій. Видання щедро ілюстроване теплими акварелями Катерини Очередько. Симпатичні кирпаті образи малючків і навіть драконів визирають чи не з кожної сторінки, запрошуючи в захопливу «Зоряну подорож». Тож закривайте оченята і нумо мріяти, на вас уже чекають

 • Авіа, пташиний диспетчер: сродна праця як маленький подвиг

  Наприкінці листопада видавництво «Грані-Т», яке останнім часом нагадувало про себе нечасто, видало нову книжку Оксани Лущевської – «Авіа, пташиний диспетчер».

 • Пташині професії

  Щойно з друку вийшла, а точніше, вилетіла нова книжка Оксани Лущевської «Авіа, пташиний диспетчер».

 • Прийняти дар: роман про дитину із синдромом Дауна

  Нещодавно в Українському католицькому університеті у Львові презентували роман «Мишка» польської письменниці Дороти Тераковської.

 • Нарешті попкорн!

  Саме так хочеться вигукнути, читаючи дитячі детективи Андрія Кокотюхи. Ось воно – легке читво, яке не вантажить, не моралізаторствує, не заплутує численними авторськими відступами й інакомовленням.

 • «Фентезі для найменших» від Галини Малик

  Відома українська дитяча письменниця Галина Малик дає своїй повісті «Вуйко Йой і Лишиня» підназву «Фентезі для найменших».

 • Підлітки на межі можливого

  Є один давній письменницький рецепт, як зацікавити сучасного підлітка читанням. Треба просто підсунути йому книжку, від якої неможливо відірватися!

 • Про Дари Богів і обдарованих

  Справжні книжки не відпускають ще довго після того, коли останню сторінку перегорнуто. Історія їхніх героїв проростає в читачеві, як зерно, кинуте в добрий ґрунт.

 • Занадто малі для

  Оскільки все, що відбувалося в Україні, відбувається ось уже понад три місяці й, судячи з останніх новин, поки що не збирається завершуватися, ця добірка книжок для дітей і підлітків є актуальною як ніколи.

 • Михаїл Яснов: Писати для дітей можна тоді, коли відчуваєш внутрішнє щастя

  Цей автор – один із «найдитинніших» письменників, чиї книжки – на переконання багатьох мам і татусів – обов’язково мають стояти на дитячій поличці.

 • Ще?

Проекти

 • «Книжковий інвестор»

  Видавництво «Грані-Т» підготувало для своїх читачів неймовірно вигідну пропозицію, яка допоможе Вам стати нашим партнером і долучитися до створення книги.

 • «Підвішена книжка»

  Видавництво «Грані-Т» долучається до Всесвітнього руху «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш» і розпочинає акцію «Підвішені книжки».

 • «Віршолюбики»

  Віршолюбики — дитячі читання, започатковані в лютому 2012 року видавництвом «Грані-Т».

 • Всеукраїнський соціальний проект «Дбаємо про майбутнє України!»

  У рамках Проекту Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту і видавництво «Грані-Т» даруватимуть книги різної тематики для дітей у школах, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім'ях тощо.

 • Соціальний проект «Вчися перемагати»

  Навесні 2010 року в київському видавництві «Грані-Т» побачили світ «спортивні» книги добре відомої читачам серії «Життя видатних дітей».

 • Соціальний проект «Доторкнутися до слова»

  Уперше за 20 останніх років українську сучасну прозу зможуть прочитати незрячі діти.

 • Благодійний проект «З книгою - до дітей!»

  Діти — це майбутнє нації. Тому особливо важливою є турбота про формування у дитини почуття національної гідності, розвитку її духовності, інтелекту та культури. А для дітей, що позбавленні щастя батьківського тепла та турботи, це стає особливо актуальним.

 • «Сучасна дитяча проза» існує. Доведено «Грані – Т»

  Видавництво «Грані-Т» презентує авангардний проект «Сучасна дитяча проза». Відомі сучасні «дорослі» українські письменники створюють книги для дітей.

 • Ще?

Партнери

 • NORLA

  Норвезька державна некомерційна організація, яка займається популяризацією норвезької літератури у світі

 • Ґете-Інститут

  Всесвітня мережа культурних центрів Федеративної Республіки Німеччина

 • Інститут Книги

  Національна культурна установа Республіки Польща

 • Польський Інститут

  Культурний центр Республіки Польщі в Україні

Ми

aboutabout